Reklama

Pátek 26. dubna 2019, svátek má Oto, venku je 16.8 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Dnešek: Chantal Poullain, Vinobraní i Eliška Balzerová

Tipy a názory

13.3.2018

Autor: Zuzana Doleželová

Před námi je úterý. Až skoro jarní, dalo by se říct... A tak vykouzlete úsměv na rtech a užijte si dnešní den! Program je nabitý zajímavými událostmi, podívejte se.

Báječný program nabízí na dnešní večer Reduta. Od 19:00 se tu hraje představení Můj báječný rozvod s Eliškou Balzerovou v hlavní roli. Ale pozor, jestli nemáte koupené vstupenky, máte bohužel smůlu, představení je v síti Ticketportal vyprodané. 

Rovněž v 19:00 můžete zajít do Divadla na cucky, kde se koná speciální koncert. Když se post-rock potká s experimentálním jazzem, vznikne neortodoxní hudební večer, na který jen tak nezapomenete. Těšte se na rakouskou loop formaci le_mol, brněnské provinilce Gulity Echoes i po světě rozutíkané spolužáky z jazzové konzervatoře Jaroslava Ježka – E Converso. Vstupné je 100 korun.

A hudební večer vás čeká také v kině Metropol, kde se od 20:00 představí Chantal Poullain se šansonovým projektem za doprovodu kapely saxofonisty Štěpána Markoviče. Skupinu tvoří dále Ondřej Kabrna (klavír) a Jan Kořínek (kontrabas). Vstupenky ještě zbývají a koupíte je tady

A co třeba zajít v úterý do kina? Premiere Cinemasod 20:00 na programu nový český snímek Tátova volha, v němž excelují Eliška Balzerová jako ovdovělá výtvarnice Eva a Tatiana Vilhelmová jako její dcera Tereza, které se stařičkou volhou vydávají po stopách minulosti. A ta někdy nemusí být úplně příjemná...

Veškeré akce, které se dnes konají, najdete v našem Kalendáři.

Hezký den všem!

Autor článkuZuzana Doleželovádolezelova@olomouc.cz

Zuzana Doleželová
Reklama

KOLÁRNA

Katalog firem » Obchod » Sportovní obchody » Cykloprodejny, prodej koloběžek

HAIBIKE SDURO HARDSEVEN LIFE 5.0 2019
Horské elektrokolo se středovým motorem Yamaha a rozměrem kol 27,5". Haibike SDURO HardSeven Life 5.0 2019 je ideální elektrokolo pro dlouhé výlety jak v lehkém, tak i v těžkém terénu.