Reklama

Neděle 24. června 2018, svátek má Jan, venku je 10.6 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Dnešek: husí hody, Zbigniew Czendlik i Lukáš Hejlík

Tipy a názory

13.11.2017

Autor: Zuzana Doleželová

Víkend utekl jako voda a před námi je další listopadové pondělí! Co přinese? No málo toho rozhodně nebude, pojďte se podívat společně s námi...

Obsahem talk show Postel, hospoda, kostel bude vyprávění příběhů ze života osobního, kněžského i jiného. A chybět nebude ani autogramiáda stejnojmenné knihy. Obsahem talk show Postel, hospoda, kostel bude vyprávění příběhů ze života osobního, kněžského i jiného. A chybět nebude ani autogramiáda stejnojmenné knihy. Foto: ČTK/Švancara Petr

Už od pátku funguje na Dolním náměstí kluziště. Jestli si chcete jít zabruslit, otevřeno je denně od 10:00 do 22:00. Vstup je zdarma a na místě je možné využít služeb půjčovny.

V některých olomouckých restauracích i po svatém Martinovi podávají husí speciality. Podívejte se, kam ještě můžete na křupavou pečínku zajít.

V 19:00 je v Divadle Tramtarie na programu představení Jedlíci čokolády. Oceňovaný český dramatik David Drábek v něm vypraví o malých i velkých sebevraždách v nás i kolem nás, s humorem, bez kterého to někdy nejde, a s dobrým koncem, ve který všichni věříme. Vstup je 250 korun a lístky koupíte tady.

O hodinu později startuje v Divadle na Šantovce další pokračování cyklu scénických čtení Lukáše Hejlíka. Tentokrát jde o pokus otce vysvětlit dvouletému synovi, jak funguje svět. Vstupné na CO BY MĚL MŮJ SYN VĚDĚT O SVĚTĚ stojí 120 korun, lístky lze zakoupit tady. A bude to sranda...

Rovněž ve 20:00 můžete zajít do kina Metropol. ZBIGNIEW CZENDLIK se tu představí se svou talkshow POSTEL, HOSPODA, KOSTEL. Vstupné je 290 korun a součástí večera bude i autogramiáda stejnojmenné knížky, která vyšla v říjnu 2016 a za níž obdržel společně s Markétou Zahradníkovou cenu čtenářů v rámci soutěže Magnesia litera 2017.

Veškeré akce, které se v Olomouci konají, naleznete v našem Kalendáři.

Krásné pondělí všem!

Autor článkuZuzana Doleželovádolezelova@olomouc.cz

Zuzana Doleželová
Reklama

Autopůjčovna RENORENT

Katalog firem » Auto - moto » Pronájem dodávek

Potřebujete se přestěhovat nebo jen převést rozměrnější náklad? Půjčte si nový Citroën Jumper 2.2 HDI, L3H2 s objemným nákladovým prostorem!

Dodávku můžete řídit s ŘP pro osobní automobil.

Všechny naše vozy jsou pojištěny, mají dálniční známku v ČR a v ceně jsou zahrnuty i asistenční služby v rámci EU. Nabízíme také možnost zapůjčení navigace.

Pro více informací volejte 734 281 333 nebo navštivte www.renorent.cz