Reklama

Pátek 21. září 2018, svátek má Matouš, venku je 14.9 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Dnešek: relax v kině, kulturní zážitky i baby friendly kavárny

Tipy a názory

11.10.2017

Autor: Zuzana Doleželová

Týden je v polovině, počasí typicky podzimní a nabídka akcí v Olomouci více než solidní. Pokud přemýšlíte, kam se dnes vydat za zábavou nebo za kulturou, čtěte dál :)

V kostelech sv. Mořice, sv. Michala, Panny Marie Sněžné, Zvěstování Panny Marie (kapucínský kostel) a také v kapli sv. Jana Sarkandra stále ještě můžete obdivovat květinová aranžmá. Floristická výzdoba potrvá už jen do 15. října

Jestli toužíte po klidně stráveném večeru, vydejte se do kina. V Metropolu dávají od 17:30 druhou část Hřebejkovy trilogie Zahradnictví. Nese název Dezertér a odehrává se v letech 1947 až 1953. Hlavní postavou je majitel noblesního kadeřnického salonu Valentino v centru Prahy Otto Bock. Vstupné je 130 korun. Pro fanoušky (nebo spíše fanynky) Harrisona Forda máme dobrou zprávu - od 20:00 si můžete zajít do Premiere Cinemas na akční snímek Blade Runner 2049. Lístky koupíte tady.

Po stopách něžného muže Po stopách něžného muže Foto: Jan Procházka

Uvažujete, kam zajít na kávu, kde si v klidu popovídáte s kamarádkou a vaše dítě si přitom bude moci nerušeně hrát? Pak si přečtěte článek, který dnes vydáváme (nejen) pro všechny maminky.

A dnes také pokračuje Podzimní festival duchovní hudby. V kostele sv. Cyrila a Metoděje v Hejčíně je v 19:00 na programu jazzová suita Cronica Domus Sarensis (Kronika žďárského kláštera) Petra Kořínka. Autor sám zahraje na kontrabas ve svém Pražském jazzovém souboru. Posluchači se rovněž mohou těšit na recitaci Alfréda Strejčka! A pozor - autobus na koncert i zpět je zdarma a odjíždí od červeného kostela na Tř. Svobody v 18:15.

Divadlo Tramtarie hraje v 19:00 velmi oblíbenou komedii Po stopách něžného muže. Představení je ale bohužel jen pro ty, kteří už mají lístek, je totiž vyprodáno. Informace o dalších reprízách sledujte zde. To do Divadla na cucky můžete v 19:00 zajít na Ritter, Dene, Voss. Lístek vás vyjde na 150 korun. Jestli máte ale spíš chuť na hudební zážitek, máme pro vás tip - ve Velkém studiu Českého rozhlasu Olomouc se ve 20:00 představí Mrakoplaš. Ten vznikl v roce 1995 a hraje folk rock a blues. Vstupné je tradičních 50 korun.

Veškeré informace o akcích najdete v našem Kalendáři

Přejeme všem krásnou a pohodovou středu!

Autor článkuZuzana Doleželovádolezelova@olomouc.cz

Zuzana Doleželová
Reklama

ROCKFOIL ARTWORK CO., LTD. o.z.

Katalog firem » Služby » Stavebnictví

ROCKFOIL - nejlehčí a nejtenčí přírodní obkladový kámen na světě!

Máte rádi přírodní kameny a výrobky z nich?

DODÁVÁME TENKÉ KAMENNÉ OBKLADY PRO INTERIÉR I EXTERIÉR!

V NABÍDCE MÁME NAD 40 DRUHŮ KAMENNÝCH FOLIÍ - NEJVĚTŠÍ VÝBĚR V ČR V RŮZNÝCH FORMÁTECH!

DODÁVÁME I CELISTVÉ KAMENNÉ PLÁTY PRO KUCHYŇSKÉ LINKY MEZI SKŘÍŇKY VE FORMÁTU 60 cm x 240 cm.

POUZE U NÁS SKLADEM - NEJVĚTŠÍ OBKLADOVÉ FORMÁTY HORNINY V MONOLITU : 1220 mm x 3050 mm!

FOTO : Ukázka podsvícení mramoru.

Prodej MO a VO je na nároží ul. Polívkova/ul. Na Vozovce v Olomouci ( sklad ROCKFOIL/STALART ).