Reklama

Čtvrtek 23. listopadu 2017, venku je 1.4 °C

Svátek má Klement

Dnešek: LiStOVáNí Lukáše Hejlíka, TWIN DRAGONS i biograf pod hvězdami

Tipy a názory

14.9.2017

Autor: Barbora Mrkvová

Týden se přehoupl do druhé poloviny a před námi je čtvrtek. Jaký bude? Čtěte.

LiStOVáNí Lukáše Hejlíka / Divadlo na Šantovce LiStOVáNí Lukáše Hejlíka / Divadlo na Šantovce

Kam dnes můžete zajít...

14:00 / Den otevřených dveří a zápis do Bubenické školy Ivo Batouška / Bubenická škola Ivo Batouška
16:00 / Divadlo architektury dětem / Divadlo hudby
19:00 / Mezinárodní varhanní festival / Kostel sv. Mořice
20:00 / LiStOVáNí Lukáše Hejlíka / Divadlo na Šantovce
20:00 / TWIN DRAGONS feat. Nathaniel Peterson / Bounty Rock Cafe
20:30 / Biograf pod hvězdami / Korunní pevnůstka

Od 14:00 do 19:00 můžete navštívit Den otevřených dveří na Bubenické škole Ivo Batouška. Během návštěvy se rovnou můžete zapsat na některý z otevíraných kurzů. Vybírat můžete z výuky hry na africký buben Djembe, výuky hry na bicí soupravu, výuky hry na japonský buben Taiko nebo z jednorázových kurzů. 

Povídat si o architektuře a naučit se na ni pozorně dívat, to nabízí rodičům a hlavně dětem workshop Divadla architektury. Akce startuje v 16:00, potrvá zhruba dvě hodiny a vstup na ni je zdarma. Nutná je rezervace, a to na e-mailu martinamertova@seznam.cz

Mezinárodní varhanní festival pokračuje. V kostele sv. Mořice tentokrát zahraje Francouz Baptiste-Florian Marle-Ouvrard, který je jedním z nejvýraznějších francouzských varhaníků mladé generace a je znám jako fenomenální improvizátor. Koncert začíná v sedm hodin večer a lístek vás vyjde na 150 korun. 

V osm hodin začíná oblíbené LiStOVáNí Lukáše Hejlíka. Dnes se bude listovat příběhem o teenagerovi Kevinovi, který utíká před lidmi do pomyslné klece stolů a židlí. Přítomna bude i autorka knihy – Torey Hayden, nejznámější dětská psychoterapeutka na světě. Představení potrvá 60 minut a vstupné stojí 120 korun. 

Po čtyřech letech přijede do Bounty Rock Cafe jeden z bluesrockových velikánů, bývalý frontman legendární skupiny SAVOY BROWN - americký baskytarista a zpěvák - NATHANIEL PETERSON a představí českému publiku průřez jak svou tvorbou, tak i klasikou daného žánru. Začíná se v osm večer a lístek pořídíte za 350 korun. 

Pokud bude počasí přát, můžete vyrazit i na filmové promítání pod širým nebem. Na Korunní pevnůstce se chystá od půl deváté Biograf pod hvězdami, který dnes uvede snímek SICARIO: NÁJEMNÝ VRAH. Samotné promítání začíná ve 20:30, občerstvení však bude k dispozici již od 19:00. 

Krásný čtvrtek!

Barbora Mrkvová

Reklama

MASÁŽE ELLA

Katalog firem » Služby » Masáže

Poskytujeme masáže a terapie k uvolnění bloků a bolestí celého těla. Nabízíme kraniosakrální terapii, lymfatickou manuální masáž, japonskou Shiatsu, harmonizační, párové masáže, relax...

Aktuálně z Olomouce