Reklama

Čtvrtek 22. srpna 2019, svátek má Bohuslav, venku je 22.1 °C

Divadlo na Šantovce láká na dlouho očekávanou Zvrhlou Margaret

Kultura

7.5.2019

Autor: red

Už ve čtvrtek 9. května si v Divadle na Šantovce můžete vychutnat dlouho očekávané představení Zvrhlá Margaret v hlavní roli s Václavem Neužilem, Lenkou Krobotovou a Tomášem Kobrem.

Foto: archiv pořadatele

Originální inscenace Zvrhlá Margaret z produkce A studia Rubín spadá v dramaturgii Divadla na Šantovce mezi alternativnější představení. Tým divadla věří, že věrní návštěvníci ocení i takovou alternativnější produkci. Hlavními představiteli této odvážné inscenace jsou stoupající hvězdy české divadelní scény Václav Neužil a Lenka Krobotová, kteří jsou známí nejen z Dejvického divadla ale také z televizních obrazovek, ve kterých se v poslední době objevují stále častěji (viz úspěšný seriál Vodník). Tuto dvojici doplňuje další talentovaný herec Tomáš Kobr.

Ti všichni tvoří cituplný příběh o jednom vědeckém projektu a ženě, silně posedlé touhou naučit mluvit delfína. Přijďte se podívat na výjimečné představení z časů, kdy LSD bylo ještě legální. Inscenace je inspirovaná reálným příběhem a odlesky doby, ve které se příběh odehrává. Tyto výjevy jsou pro diváky velmi autentické. Mistrovské herecké výkony a dojemný příběh s komickými vstupy ve vás zanechají směsici melancholických pocitů a krásného divadelního zážitku.

Představení Zvrhlá Margaret se hraje v Divadle na Šantovce ve čtvrtek 9. května od 19:00, vstupenky seženete zde →