Reklama

Neděle 3. července 2022, svátek má Radomír, venku je 16.1 °C

Daněk přestupuje ze Sigmy do Sparty

Sport

6.6.2022

Autor: Petr Pelíšek

Záložník Kryštof Daněk přestupuje z SK Sigma Olomouc do pražské Sparty. Oba kluby se domluvily na podmínkách transferu. Konkrétní údaje po dohodě nebudou zveřejňovat. Se Spartou podepsal Daněk víceletou smlouvu.

„Jsem rád, že mi Sigma umožnila nabídku Sparty přijmout. Cítím, že je správný čas udělat v kariéře další krok. Chtěl bych poděkovat všem fanouškům za podporu, také všem trenérům za to, že jsem se mohl dál posouvat. Sigmě budu dál fandit a věřím, že se jí bude dařit,“ řekl Kryštof Daněk.

„Jednání se Spartou byla dlouhá a tvrdá. Nakonec ale splnila podmínky, které jsou pro Sigmu výhodné. Kryštof Daněk měl o přestup také zájem a za této situace jsme mu nechtěli bránit v dalším rozvoji jeho talentu. Za odvedené služby mu děkujeme a přejeme mu do budoucna hodně štěstí. Věříme, že dále rozvine svůj potenciál a potvrdí, že Sigma umí vychovávat hráče pro evropský fotbal,“ uvedl Ladislav Minář,  sportovní manažer Sigmy.

Daněk do Sigmy přišel z Chválkovic v osmi letech. Postupně prošel všemi mládežnickými kategoriemi a v posledních dvou sezonách začal potvrzovat pověst jednoho z velkých talentů celého českého fotbalu i v první lize. Premiéru si odbyl pod trenérem Radoslavem Látalem 26. května 2020 v bezbrankovém duelu se Slováckem. První ligovou branku zaznamenal proti Opavě 23. ledna 2021 při vítězství 4:1. Svou bilanci v hanáckém dresu uzavřel na 55 ligových zápasech a 5 brankách. V lednu 2022 byl vyhlášen třetím nejlepším dorostencem v Česku.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

EWEREL - Svítidla, osvětlení, světelné studio

Katalog firem » Obchod » Svítidla

VELKOPLOŠNÉ MULTIFUNKČNÍ SVÍTIDLO CCT
s průměrem 70 cm za SUPER cenu 3390Kč !!!

Stmívání, změna barvy světla z teplé do studené.
Dálkový ovladač.
Světelný tok 4800/3650 lm. Průměr 70 cm.

Vhodné pro střední a velké pokoje.
SKLADEM

OBJEDNEJTE na

https://www.kvalitni-svitidla.cz/

NEBO VYZVEDNĚTE v Olomouci:

EWEREL SVÍTIDLA
SVĚTELNÉ STUDIO Horní lán 12a ( proti Ternu )V naší nabídce najdete moderní úsporná svítidla, lustry, lampy, stropní svítidla, exteriérová svítidla, LED pásky a mnoho dalšího.

www.ewerel.cz