Reklama

Čtvrtek 20. června 2019, svátek má Květa, venku je 26.6 °C

Cyklostezka k Lovecké chatě je až do konce října neprůjezdná

Zprávy z regionu

10.6.2019

Autor: red

Až do podzimu bude nutné na Loveckou chatu jinudy, začíná totiž oprava lesní cesty, která uzavře i oblíbenou cyklostezku k Lovecké chatě. Lesní komunikace "U Hájenky" je kvůli rekonstrukci neprůjezdná až do 31. října. Cyklisté se dostanou k Lovecké chatě pouze ze směru od Horky nad Moravou.

Objízdná trasa vede po místní komunikaci z Hynkova do Horky nad Moravou, CS 51A, dále přes Horku nad Moravou, sil. III/4466 ulice Skrbeňská, dále po sil. III/4465 ulice nám. Osvobození, ulice 1. máje, dále po MK přes vodní tok Částava, na MK ulice J. Wolkera a po CS 6027 k Lovecké chatě.

Lesní cesta byla dlouhodobě ve špatném stavu. "Má starý, poškozený povrch a nestabilní podklad, rekonstrukci už nutně potřebovala," popsal ředitel Lesů města Olomouce David Janásek. Oprava osmisetmetrového úseku od "Tří mostů" až po Loveckou chatu přijde na zhruba šest milionů korun.

Reklama

ROCKFOIL ARTWORK CO., LTD. o.z.

Katalog firem » Služby » Stavebnictví

FOTO : VELKOFORMÁT BŘIDLICE INDIAN AUTUMN TYP STANDARD 1,22m x 2,44m - SKLADEM DESÍTKY KUSŮ - VELKÁ VARIABILITA!

OTEVŘENO : PO - PÁ : 9:30 - 17:00 h.

POZOR! NOVÉ ZBOŽÍ!
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR TENKÝCH KAMENNÝCH VELKOFORMÁTŮ V ČR!

VELKOFORMÁT HORNINY SE DÁ ČÁSTEČNĚ OHNOUT/SROLOVAT A ODVÉZT NAPŘ. V KOMBÍKU!

Navštivte provozovnu ROCKFOIL ( www.rockfoil.cz ), na křižovatce ulic Polívkova/Na Vozovce v Olomouci. Vchod je přímo z chodníku, je označen na nároží budovy firemními tabulemi.