Reklama

Čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, venku je 2.9 °C

Chystá se dvoutýdenní výluka tramvají mezi zastávkami Palackého a Neředín, krematorium

Zprávy z regionu

2.4.2024

Autor: red

Od pondělí 8. dubna bude na tř. Míru probíhat oprava tramvajové trati a zastávek Pražská. Zároveň dojde také k opravě sjížděcí výhybky v prostoru tramvajové točny Neředín. Z toho důvodu bude v úseku Palackého – Neředín, krematorium nahrazena tramvajová doprava náhradní autobusovou dopravou. Výluka potrvá do 19. dubna 2024 a omezení se dotkne i některých autobusových linek.

Ze zastávky Palackého směrem na Neředín musí cestující využít náhradní autobusovou dopravu

Foto: Jan Procházka

Cestující, kteří pravidelně jezdí tramvají do Neředína se musí připravit na krátkodobé omezení v dopravě. Od pondělí 8. dubna do pátku 19. dubna 2024 bude v úseku Palackého - Neředín, krematorium probíhat výluka tramvají. Náhradní dopravu v tomto úseku zajistí výlukové autobusy s označením X.

Linky č. 2 a 7 budou nahrazeny kombinovanými linkami s označením X2/7 (vedena po trase Fibichova – Hlavní nádraží – Náměstí Republiky – Tržnice – Hlavní nádraží – Fibichova) a s označením X7/2 (vedena po trase Fibichova – Hlavní nádraží – Tržnice – Náměstí Republiky Hlavní nádraží – Fibichova). Linky č. 3, 4, 5 a 6 budou vedeny ve svých trasách dle platných jízdních řádů a linka č. 1 bude vedena ve své trase dle výlukových jízdních řádů. Kompletní informace o trasách a zastávkách výlukových autobusů X se dočtete tady →

Úpravy provozu se dotknou i některých autobusových linek

Z důvodu částečné uzavírky komunikace na tř. Míru bude autobusová linka č. 26 v termínu 8. 4. 2024 – 19. 4. 2024 odbavovat zastávku U Kovárny shodně jako náhradní autobusová doprava X.

Autobusové linky č. 50 a 52 budou v úseku mezi zastávkami Šibeník – Kmochova vedeny v obou směrech po náhradní trase. Linkami nebudou obsluhovány zastávky Pražská a U Kovárny. Na náhradní trase budou v obou směrech obsluhovat zastávku Foerstrova a budou provozovány dle výlukových jízdních řádů.

Reklama

Přirozenou cestou

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Těšíme se na vás.

Filip