Reklama

Středa 17. července 2019, svátek má Martina, venku je 15.9 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Chceš být Sigmákem? Buď Sigmákem! Future tým nabídne šanci všem malým fotbalistům

Sport

13.9.2018

Autor: red

SK Sigma Olomouc zve všechny fotbalové nadšence ročníku 2008, 2009 a 2010, aby vzali kopačky, přišli si zatrénovat na stadion v Řepčíně a stali se tak součástí Sigmy.

"Chceš být Sigmákem? Buď Sigmákem! Future tým - šance pro všechny malé fotbalisty!"

"Mnoho dětí ve věku 8–11 let má v Sigmě své hráčské vzory, rády chodí na naše utkání, hrají fotbal a chtěly by být součástí Sigmy a nastupovat v modrém dresu. Jejich aktuální výkonnost však na naše nejmladší výběry bohužel nestačí. My však každému malému nadšenci chceme dát šanci! Proto je tu Future tým. Co je jeho smyslem? V rámci kategorie přípravek je od září 2018 vytvořena tréninková skupina pod vedením zkušených dlouholetých trenérů Sigmy Miroslava Recmana a Radka Pettera, jejíchž součástí může být kdokoliv bez ohledu na aktuální sportovní výkonnost. Nově vytvořený tým bude rovnocenným článkem naší mládeže s účastí v soutěžních utkáních a turnajích," uvedl David Holly z SK Sigma Olomouc.

Hlavním motivem projektu je radost ze hry a chuť být součástí klubu. Motto projektu "Chceš být Sigmákem? Buď sigmákem!" hovoří za vše. Klub proto zve všechny fotbalové nadšence ročníku 2008, 2009 a 2010, aby vzali kopačky, přišli si zatrénovat na stadion v Řepčíně a stali se tak součástí Sigmy.

Tréninky Future týmu budou probíhat pravidelně v úterý a ve čtvrtek od 16:30. V případě zájmu pište na e-mail projekty@sigmafotbal.cz , nebo se informujte u Mgr. Jakuba Beneše, tel. 734 866 050.

red

Reklama

Autopůjčovna RENORENT

Katalog firem » Auto - moto » Pronájem dodávek

Potřebujete se přestěhovat nebo jen převést rozměrnější náklad? Půjčte si nový Citroën Jumper 2.2 HDI, L3H2 s objemným nákladovým prostorem!

Dodávku můžete řídit s ŘP pro osobní automobil.

Všechny naše vozy jsou pojištěny, mají dálniční známku v ČR a v ceně jsou zahrnuty i asistenční služby v rámci EU. Nabízíme také možnost zapůjčení navigace.

Pro více informací volejte 734 281 333 nebo navštivte www.renorent.cz