Reklama

Čtvrtek 18. srpna 2022, svátek má Helena, venku je 31.9 °C

Český rozhlas Olomouc naposledy zve na Den otevřených dveří do starého sídla

Zprávy z regionu

12.5.2022

Autor: roc

V sobotu 14. května se po dlouhé době opět otevře budova Českého rozhlasu Olomouc, aby přivítala návštěvníky Dne otevřených dveří. Ty čeká je bohatý program a hlavně se  mohou rozloučit se starým sídlem Českého rozhlasu Olomouc, odkud vysílal od svého založení v roce 1949.

Foto: Tomáš Sedláček, Český rozhlas

Akce se tentokrát rozběhne už v deset hodin dopoledne. Rozhlas předpokládá, že ho do 16. hodiny navštíví jako vždy velký počet lidí.

„Po dvou letech covidové pauzy bude moci veřejnost opět nahlédnout do práce olomouckých rozhlasáků. Připraveny jsou komentované prohlídky studií i doprovodný program“, říká ředitel Českého rozhlasu Olomouc Josef Podstata.

Prohlídky budou probíhat po skupinách ve dvacetiminutových intervalech a lidé se při nich setkají s oblíbenými moderátory i redaktory. Na své si přijdou také rodiny s dětmi.

Ve Velkém studiu bude stanoviště pro dočasné tetování, tzv. airbrush. Na dalším stanovišti bude fotobudka, kde se návštěvníci mohou vyfotit s různými předměty nebo i moderátory či redaktory. A s sebou si odnesou fotku, která jim bude připomínat návštěvu Českého rozhlasu Olomouc.

roc

Reklama

EWEREL - Svítidla, osvětlení, světelné studio

Katalog firem » Obchod » Svítidla

SLEVA 50 -75% NA MNOHA POLOŽKÁCH

+ DALŠÍ SLEVY

KRÁSNÁ KVALITNÍ DESIGNOVÁ SVÍTIDLA

MIMOŘÁDNÁ PŘÍLEŽITOST K NÁKUPU ŠPIČKOVÝCH VYSTAVENÝCH
SVÍTIDEL.

PROBÍHÁ OBMĚNA PRODEJNY Horní lán 12a, Olomouc

Pomůžeme Vám se světelnými rozvody aby se na žádné potřebné
místo u Vás doma nezapomnělo.

Poradíme s výběrem svítidel, aby světla bylo dost
nebo naopak málo. Podle určení.


V naší nabídce najdete moderní úsporná svítidla, lustry, lampy, stropní svítidla, exteriérová svítidla, LED pásky a mnoho dalšího.

www.ewerel.cz