Reklama

Neděle 28. května 2023, svátek má Vilém, venku je 9.6 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Český rozhlas Olomouc naposledy zve na Den otevřených dveří do starého sídla

Zprávy z regionu

12.5.2022

Autor: roc

V sobotu 14. května se po dlouhé době opět otevře budova Českého rozhlasu Olomouc, aby přivítala návštěvníky Dne otevřených dveří. Ty čeká je bohatý program a hlavně se  mohou rozloučit se starým sídlem Českého rozhlasu Olomouc, odkud vysílal od svého založení v roce 1949.

Foto: Tomáš Sedláček, Český rozhlas

Akce se tentokrát rozběhne už v deset hodin dopoledne. Rozhlas předpokládá, že ho do 16. hodiny navštíví jako vždy velký počet lidí.

„Po dvou letech covidové pauzy bude moci veřejnost opět nahlédnout do práce olomouckých rozhlasáků. Připraveny jsou komentované prohlídky studií i doprovodný program“, říká ředitel Českého rozhlasu Olomouc Josef Podstata.

Prohlídky budou probíhat po skupinách ve dvacetiminutových intervalech a lidé se při nich setkají s oblíbenými moderátory i redaktory. Na své si přijdou také rodiny s dětmi.

Ve Velkém studiu bude stanoviště pro dočasné tetování, tzv. airbrush. Na dalším stanovišti bude fotobudka, kde se návštěvníci mohou vyfotit s různými předměty nebo i moderátory či redaktory. A s sebou si odnesou fotku, která jim bude připomínat návštěvu Českého rozhlasu Olomouc.

roc

Reklama

GREIF-INEX, s.r.o.

Katalog firem » Zdravotnictví » Zdravotnické potřeby, materiál

Naše firma je nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá výrobou individuálních ortopedických pomůcek a distribucí sériových zdravotnických potřeb a pomůcek. Individuální orto...