Reklama

Pátek 19. dubna 2019, svátek má Rostislav, venku je 19.8 °C

Cenu Evropského hnutí fair play si v Olomouci převzal Karel Brückner

Sport

7.2.2019

Autor: red

V rámci slavnostního vyhlášení nejlepších sportovců a sportovních kolektivů okresu Olomouc za rok 2018 převzal cenu Evropského hnutí fair play fotbalový trenér Karel Brückner.

Foto: Petr Pelíšek

Ve čtvrtek převzal fotbalový trenér Karel Brückner cenu Evropského hnutí fair play s podtitulem Spirit of Fair Play. Jedná se o ocenění pro osobnost, která během svého působení zanechala svým dlouhodobým chováním a příkladem výraznou stopu v oblasti fair play ve sportu i mimo něj. Brücknera loni ocenil už Český klub fair play hlavní cenou za celoživotní postoj.

Cenu Karlu Brücknerovi předala Květa Pecková, trojnásobná olympijská medailistka v běhu na lyžích, jako členka exekutivy Evropského hnutí fair play (EFPM) a předsedkyně Českého klubu fair play u příležitosti slavnostního vyhlášení nejlepších sportovců a sportovních kolektivů okresu Olomouc za rok 2018, které se konalo v obřadní síni olomoucké radnice.

Reklama

Centrum zdraví - bazén s ubytovnou

Katalog firem » Sport » Plavecké bazény, aquapark

Bazén, sauna + pára, fitcentrum, solárium, ubytovna se 75 lůžky, provozování kina, kulturní dům (po rekonstrukci) - plesy, svatby, společenské akce, bankomat u vstupu do areálu. Provozní dob...