Reklama

Středa 17. července 2019, svátek má Martina, venku je 16.7 °C

Cenu Evropského hnutí fair play si v Olomouci převzal Karel Brückner

Sport

7.2.2019

Autor: red

V rámci slavnostního vyhlášení nejlepších sportovců a sportovních kolektivů okresu Olomouc za rok 2018 převzal cenu Evropského hnutí fair play fotbalový trenér Karel Brückner.

Foto: Petr Pelíšek

Ve čtvrtek převzal fotbalový trenér Karel Brückner cenu Evropského hnutí fair play s podtitulem Spirit of Fair Play. Jedná se o ocenění pro osobnost, která během svého působení zanechala svým dlouhodobým chováním a příkladem výraznou stopu v oblasti fair play ve sportu i mimo něj. Brücknera loni ocenil už Český klub fair play hlavní cenou za celoživotní postoj.

Cenu Karlu Brücknerovi předala Květa Pecková, trojnásobná olympijská medailistka v běhu na lyžích, jako členka exekutivy Evropského hnutí fair play (EFPM) a předsedkyně Českého klubu fair play u příležitosti slavnostního vyhlášení nejlepších sportovců a sportovních kolektivů okresu Olomouc za rok 2018, které se konalo v obřadní síni olomoucké radnice.

Reklama

ROCKFOIL ARTWORK CO., LTD. o.z.

Katalog firem » Služby » Stavebnictví

FOTO : OBKLAD Z PRAVÝCH ULTRATENKÝCH KAMENNÝCH PLÁTŮ

DODÁVÁME VŠE CO MŮŽETE POTŘEBOVAT :
NÁVRH KLADENÍ, OBKLAD, LEPIDLO, IMPREGNACI I NALEPENÍ

NEJVĚTŠÍ VÝBĚR TENKÝCH KAMENNÝCH OBKLADOVÝCH VELKOFORMÁTŮ V ČR!

Navštivte provozovnu ROCKFOIL ( www.rockfoil.cz ), na křižovatce ulic Polívkova/Na Vozovce v Olomouci. Vchod je přímo z chodníku, je označen na nároží budovy firemními tabulemi.