Reklama

Pondělí 22. října 2018, svátek má Sabina, venku je 6.1 °C

Čechy pod Kosířem ožijí open-air zámeckým plesem ve stylu první republiky

Kultura

9.8.2018

Autor: red

Hradozámecká noc, která letos proběhne v noci ze soboty 25. na neděli 26. srpna, představuje památky v netradiční době a s netradičním programem jako místa neustále živá, na něž má smysl se vracet. Zámek Čechy pod Kosířem se do této celostátní akce zapojí skutečně originálním způsobem. V sobotu 25. srpna se před zámeckou oranžérií bude konat open-air zámecký ples ve stylu první republiky. Krásné prostředí, bohatý program a osmnáctičlenný orchestr zajistí ojedinělý zážitek a vhodnou příležitost k oslavě 100. výročí vzniku Československa.

Program zahájí v 18 hodin koncertem písní Jana Masaryka a dalších prvorepublikových autorů ve Velkém sále zámku (doporučujeme rezervaci z důvodu omezené kapacity) vynikající klavíristka Vendula Urbanová a zpěvačka Lucie Laubová. Samotný ples bude zahájen v 19 hodin před zámeckou oranžérií. Atmosféru první republiky nám přiblíží nejen hudba, ale i stylové taneční vystoupení nebo fotopoint s automobilem značky Wikov ? unikátem vyrobeným v blízkém Prostějově. Vrcholem večera se stane módní přehlídka šatů prvorepublikových filmových hvězd (např.  Adiny Mandlové, Nataši Gollové nebo Svatopluka Beneše) ze sbírky Vlaďky Dobiášové.

"Na zámecký ples, kterým chceme připomenout prvorepublikovou noblesu, jež se bohužel dnes ze společenských akcí často vytrácí, bych chtěl pozvat všechny milovníky tance a dobré zábavy. Je to jedna  z celé  řady akcí, které Vlastivědné muzeum v Olomouci k oslavám století Československé republiky připravilo," uvedl náměstek hejtmana Olomouckého kraje František Jura, který nad zámeckým plesem převzal záštitu.

Více informací naleznete na webu nabo na facebooku.

Vstupenky v ceně 300 Kč jsou v předprodeji na pokladně zámku Čechy pod Kosířem, na pokladně Vlastivědného muzea v Olomouci a na www.ticketmaster.cz.

red

Reklama

LÉKÁRNA U PÖTTINGEA

Katalog firem » Zdravotnictví » Lékárny a farmaceutické produkty

EUCERIN 2+1 ZDARMA

Při nákupu 3 produktů Eucerin získáte nejlevnější z nich zdarma.

U nás nyní v super akci 2+1 zdarma. Stovky produktů skladem, doručení na druhý den od 56 Kč nebo zdarma při objednávce nad 1500 Kč.

Akce platí jen do 31.10. 2018.

Eucerin® - inovativní péče o pleť bez kompromisů
Eucerin je synonymem pro inovativní medicínskou péči o pleť. A to už od roku 1900, kdy značka Eucerin vznikla. Patří do světové špičky v oblasti dermokosmetiky. Výrobky Eucerin každý den doporučují dermatologové a lékárníci po celém světě ženám i mužům, kteří chtějí získat nebo si udržet zdravou a krásnou pleť. Spojují to nejlepší z kosmetiky a farmacie. Všechnu odbornost a nadšení věnují tomu, aby přinášeli ty nejlepší produkty pro péči o pleť. Bez kompromisů v oblasti výzkumu, vývoje i testování. Díky výrobkům Eucerin bude vaše pokožka zdravá a díky tomu krásná. Zdroj Eucerin.cz.