Reklama

Čtvrtek 2. července 2020, svátek má Patricie, venku je 25.3 °C

Burger Street Festival: Fun Park u Šantovky odstartuje voňavou a lahodnou akcí

Kultura

10.6.2020

Autor: roc jap

Festivalem dobrého jídla se bude o pozornost Olomoučanů ucházet nový venkovní společenský a kulturní areál Fun Park Šantovka. Ten už byl otestován jako autokino či fanzona olomoucké Sigmy. Místo, kde se v budoucnu mají odehrávat také nejrůznější koncerty či divadelní představení pod širým nebem, provoní ve třech červnových dnech profesionálně připravené burgery a další lahůdky.

Areál už byl otestován jako autokino či fanzona Sigmy. Přes léto se v něm počítá s bohatým programem.

Foto: Galerie Šantovka

Více informací o akci najdete na Facebooku.

Burger Street Festival se zde představí ve dnech 19. - 21. června. Zkušení kuchaři z celé ČR tak mohou konečně rozpálit své grily a oficiálně zahájit venkovní grilovací sezónu. "Těšit se můžete nejen na nejoblíbenější burger maniaky, ale například i na zmrzlináře a skvělé drinky. Je jasné, že pokud máte opravdu rádi nejrůznější dobroty, tahle akce je pro vás jako dělaná," zmínil mluvčí Šantovky Juraj Aláč. 
Nový Fun Park, jemuž dominuje zastřešená scéna, najdou zájemci na ploše dřívějšího parkoviště vedle nákupní Galerií Šantovka. "Do budoucna se mohou návštěvníci těšit na koncerty, divadelní představení, dětské pořady, cestovatelské večery, venkovní trhy, bleší trhy a podobné akce. Už nyní mají někteří Olomoučané zkušenost s fungováním zdejšího autokina nebo s fanzónou Sigmy Olomouc," doplnil Aláč a dodal, že všechny aktivity se zde budou samozřejmě odehrávat podle platných pravidel a hygienických regulací. V bezprostřední blízkosti Fun Parku je možné i zaparkovat.

roc jap