UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!
Basketbalisté BK Olomouc nezvládli Brno
28.9.2024
Hodně dramatické střetnutí odehráli hráči BK Olomoucko ve 3. kola Kooperativa NBL. Na domácí palubovce s Brnem dlouho prohrávalo, přesto se v poslední čtvrtině dostalo do vedení a mělo šanci utkání zvládnout. Domácí nakonec přesto prohráli 67:78, když neubránili především Richarda Bálinta, autora čtyřiadvaceti bodů.
Úvod utkání opanoval právě brněnský rozehrávač, který zařídil šest z osmi úvodních bodů svého týmu a poslal Brno do vedení. na začátku 6. minuty už Hanáci prohrávali dvouciferným rozdílem, když si v obraně nedokázali poradit s kombinacemi soupeře. Dvě minuty před koncem desetiminutovky sice Carter snížil na 11:19, poslední minuty přesto opět patřily hostům, kteří po zahajovací periodě vedli 27:13.
Ve 12. minutě Olomoucko prohrávalo o patnáct bodů, pak se ale soupeři začalo postupně přibližovat. Velký nápor si hráči schovali na poslední tři minuty poločasu, kdy inkasovali jediný bod a sami dokázali své akce dotáhnout do úspěšného konce. Poločasové skóre 32:38 stanovil z trestných hodů Carter.
Domácím nevyšel ani začátek třetí čtvrtiny. Po pěti minutách prohrávali 37:53, pak ovšem výrazně přidali a na konci osmadvacáté minuty Wertz trojkou vyrovnal na 53:53. Do poslední části střetnutí tak soupeři vystupovali za stavu 55:57 a měli oba téměř totožnou šanci na vítězství.
Po osmi bodech v řadě se dokonce domácí dostali ve 32. minutě do vedení 63:57 a zdálo se, že předvedou dokonalý obrat. Brno si vzalo náskok zpět čtyři minuty před koncem a vítěze tak určila až koncovka, v níž měli lepší nervy hostující basketbalisté.
BOUNTY ROCK CAFE
Katalog firem » Restaurace, stravování » Bary a kavárny
Restaurace a rockový klub. Pravidelné koncerty - Blues and Rock. Na čepu tankový Pilsner Urquell. Polední menu 10:30 - 14:00. Vaříme do každý den do 21:30 včetně sobot a nedělí.

DNES
Stovky let staré unikáty z Evropy i Japonska. Součástí jarní Flory bude opět i Národní výstava bonsají a suiseki
Sport
17.4.2025
První čtvrtfinálový bod přineslo zlepšení po pauze
Sport
17.4.2025
Mora dala Jihlavě šestku a vede v sérii o dva
Zprávy z regionu
17.4.2025