Reklama

Úterý 25. ledna 2022, svátek má Miloš, venku je -0.4 °C

BK REDSTONE na rozehrávce posílí Djukanovič

Sport

2.12.2021

Třicetiletý Černohorec Milutin Djukanovič je novou posilou BK REDSTONE Olomoucko. Zkušený rozehrávač si podruhé v kariéře zahraje nejvyšší českou soutěž. V sezoně 2013/2014 působil v Opavě, které pomohl k bronzové medaili. Rodák z Cetinje měří 191 centimetrů a váží 85 kilogramů.

„Chtěli jsme hotového hráče, který může týmu okamžitě pomoci a na klíčovém postu rozehrávače se podělit o minuty s Lukášem Feštrem.v posledních zápasech prakticky neslezl z palubovky, což se nedá dlouhodobě vydržet. Milutin by nám měl pomoci. Může navíc nastupovat i na křídle a to nám dává další možnosti při skládání základní sestavy i další rotace,“ přibližuje nového hráče BK REDSTONE sportovní manažer Michal Pekárek.

Kromě české ligy si Djukanovič zahrál také černohorskou a bosenskou ligu, druhou adriatickou ligu a rok strávil také v tureckém Turk Telekom, kde naskočil do zápasů Eurocupu. Poslední tři sezony strávil v KK Lovcen Cetinje.

„Umí uvolnit své spoluhráče, navíc je nebezpečný při střelbě z dálky a to potřebujeme. Dobře čte hru, pokud má volnou cestu, najede si pod koš. Ve třiceti letech je to komplexní hráč, věříme, že do našeho týmu rychle zapadne,“ doufá generální manažer Olomoucka Libor Špunda. (red)

Reklama

EWEREL - Svítidla, osvětlení, světelné studio

Katalog firem » Obchod » Svítidla

LIKVIDACE VIRU COVID19 BEZ CHEMIE

UVC germicidní lampa je určená k dezinfekci vnitřních prostor. Likviduje viry, bakterie, roztoče, plísně a jiné mikroorganismy. Dálkové ovládání.
Zásah až 60 m².

OBJEDNEJTE na:

https://www.kvalitni-svitidla.cz/svitidla/g ermicidni-lampy/prezent-uv70416-germicidni- lampa/#description

nebo VYZVEDNĚTE v :

SVĚTELNÉ STUDIO na Horním lánu 12a ( proti Ternu )


V naší nabídce najdete moderní úsporné lustry, lampy, stropní svítidla, exteriérová svítidla, LED pásky a mnoho dalšího.

www.ewerel.cz