Reklama

Čtvrtek 5. října 2023, svátek má Eliška, venku je 6.7 °C

BK REDSTONE definitivně uzavřel soupisku

Sport

12.9.2023

Autor: Petr Pelíšek

Týden před začátkem nového ročník Kooperativa NBL získal BK REDSTONE Olomoucko dlouho hledanou posilu do podkošového prostoru. Do týmu přichází 206 centimetrů vysoký Jaylen Butz, rodák z Fort Wayne v Indianě.

„Pivota jsme potřebovali, hledání hráče, který by splňoval naše představy, bylo docela dlouhé, ale nakonec se nám podařilo získat basketbalistu, který zapadá do našich plánu. Má za sebou výbornou sezonu v rakouské lize a věříme, že na své výkony naváže,“ uvedl generální manažer BK REDSTONE Libor Špunda.

Čtyřiadvacetiletý pivot strávil předchozí soutěžní ročník v BSC Raiffeisen Fürstenfeld Panthers a patřil mezi největší opory týmu. Sezonu končil se střeleckým průměrem 13,5 bodu na zápas a téměř deseti doskoky na jedno utkání. „Ve většině zápasů dosáhl na double – double, ty čísla vypovídají o jeho schopnostech. Našemu týmu pomůže,“ je přesvědčený Špunda.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Přirozenou cestou

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Těšíme se na vás.

Filip