Reklama

Úterý 19. listopadu 2019, svátek má Alžběta, venku je 6.6 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Adventní věnce pomohou dětským pacientům fakultní nemocnice

Zprávy z regionu

18.11.2009

Autor: amb

Od začátku tohoto týdne až do 28. listopadu probíhá na Dětské klinice Fakultní nemocnice Olomouc prodej adventních věnců. Výtěžek této dobročinné akce bude věnován pro potřeby dětských pacientů hospitalizovaných na hemato-onkologickém oddělení nemocnice.

Dobročinná akce Adventní věnce se na dětské klinice olomoucké fakultní nemocnice koná letos již podesáté. Na výrobě věnců se podílejí samotní pacienti kliniky, ale také dle svým možností i jejich rodiče, zdravotní sestřičky a další personál. Výtěžek bude věnován na nákup dárků pro dětské pacienty hemato-onkologie, ale také na pořízení hraček do herny na tomto oddělení.
Prodej věnců probíhá na dětské klinice denně od 8 do 16 hodin. "Za vaši pomoc velmi děkují sestřičky, děti a rodiče," říká za organizátory akce Pavla Medková.

amb

Reklama

Autopůjčovna RENORENT

Katalog firem » Auto - moto » Pronájem dodávek

Potřebujete se přestěhovat nebo jen převést rozměrnější náklad? Půjčte si nový Citroën Jumper 2.2 HDI, L3H2 s objemným nákladovým prostorem!

Dodávku můžete řídit s ŘP pro osobní automobil.

Všechny naše vozy jsou pojištěny, mají dálniční známku v ČR a v ceně jsou zahrnuty i asistenční služby v rámci EU. Nabízíme také možnost zapůjčení navigace.

Pro více informací volejte 734 281 333 nebo navštivte www.renorent.cz