Reklama

Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav, venku je 27.3 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Dárky z lásky: nechte se inspirovat tipy, čím potěšit vaši drahou polovičku

Tipy na dárky

25.1.2019

Autor: Zuzana Doleželová

Může to být polibek, kytice růží, romantická večeře při svíčkách, krajkové spodní prádlo, zážitek, na který se nezapomíná, nebo třeba oblíbený parfém. Láska se dá vyjadřovat každodenními maličkostmi, svátek svatého Valentýna si však říká o dárek. Vybrali jsme pro vás několik tipů na valentýnské dárečky z lásky...

Dárek potěší každého... Ilustrační foto

Foto: Depositphotos.com

PRO NI

S dárky pro ženy je to obecně mnohem jednodušší - zkrátka potěší nás snad cokoliv (bez nadsázky nám udělá radost vše od růže, přes sexy prádlo snad až po novou vařečku.) Nejtypičtějším valentýnským dárkem je bezpochyby květina. Nezáleží na tom, zda pořídíte kytici rudých růží, gerbery, orchidej, nebo jednu bílou růžičku. Vedle nesáhnete v žádném případě. Když navíc víte, jaká květina je partnerčinou oblíbenou, v očích vaší drahé polovičky si hodně šplhnete. Krásné kytice vážou například v Květinářství sv. Mořic.

Jestli něco ženu kromě květiny potěší, i když si třeba na velké valentýnské oslavy nepotrpí, je to dobrá čokoláda. A tu seženete v Čokoládovně Troubelice. Pořídit tu můžete spoustu dárků z lásky.

Jestli si vaše partnerka potrpí na ezoteriku či přírodní produkty, zajděte jí vybrat malou pozornost do Poznání. Koupíte tu kosmetiku, svíčky, drahé kameny, ale třeba také přáníčka z lásky.

Velmi oblíbeným dárkem, s kterým nešlápnete vedle, je parfém. Sázkou na jistotu je sáhnout po partnerčině oblíbeném. Stačí zajít do některého z nákupních center a v parfumerii vám skvěle poradí.

A vedle nesáhnete ani se šperky. Třeba náramky či náušnice ženě vykouzlí úsměv na rtech vždycky, takže ani na Valentýna jimi nic nepokazíte, naopak. Šperky značek Guess, Calvin Klein, Fossil a Esprit seženete v Helvetia Boutique.

A pánové, jestli je vaše partnerka milovnicí značky Pandora, pak vězte, že tato společnost pro letošní rok připravila speciální valentýnskou kolekci přívěsků, kuliček i klipsů, jimiž si ženy mohou ozdobit své náramky, ale také romantické prsteny, řetízky či náušnice. 

Dárkem, kterým potěšíte nejen vaši drahou polovičku, ale také sami sebe (což občas není na škodu, že?), je bezesporu sexy krajkové prádlo, nebo saténová noční košilka. Krásné kousky nabízí v Intimmu v Galerii Šantovka nebo v Olomouc CITY.

PRO NĚJ

Klasika, která nikdy nezklame - to je lahev dobrého vína. Pokud si váš partner potrpí na kvalitní lahev červeného nebo bílého, máme pro vás tip, kde pořídíte opravdu dobré víno. Tradičně velký výběr nabízí OpenWine. Seženete tu více než 150 druhů lahvových vín z Chile, Argentiny a Uruguaye a nově také z Itálie, Španělska a Jihoafrické republiky. Více informací najdete tady.

Dobrá vína mají také ve vinotéce Seneca. A jestli máte cestu přes centrum města, stavit se můžete v Lafayettově ulici v 1. olomoucké vinotéce.

Skvělým dárkem jsou také hodinky. Doporučujeme navštívit showroom rodinné firmy Žilka Hodinky s.r.o. na Schweitzerově ulici. Tato společnost nabízí od roku 2009 velký výběr značkových hodinek v různých cenových relacích. Jejich prioritou je osobní přístup ke každému zákazníkovi. Vybrat si můžete z řady kvalitních a krásných hodinek také na e-shopu. Tahle firma je zárukou kvality!

Ovšem pokud má váš partner radši než lahvinku něčeho ostřejšího či hodinky například adrenalinové zážitky, mohla by ho potěšit Virtuální realita. Může se tu například setkat s velrybou, vydat se na průzkum egyptské hrobky, bránit hrad s lukem v ruce, pokusit se přežít v postapokalyptickém světě plném zombií. Uznáváme, nezní to zrovna moc romanticky, ale upřímně - moc chlapů, kteří si potrpí na sladkou romantiku neexistuje. To je fakt. ;) Co však dokáže potěšit větší počet mužů, je jízda sporťákem. Na ně se specializuje sportdrive.cz. Tato společnost vašemu partnerovi umožní svézt se v nejrychlejších a nejexotičtějších supersportech světa: Ferrari F430, Lamborghini Gallardo a Nissan GT-R.

Facebook Žilka Hodinky

Facebook SportDrive.cz

Krásného Valentýna a hodně lásky!