Reklama

Pondělí 30. března 2020, svátek má Arnošt, venku je -2.3 °C

Vlastivědné muzeum funguje v online režimu a chystá i soutěž

Zprávy z regionu

23.3.2020

Autor: roc

Vlastivědné muzeum je sice zavřené, své nejzajímavější aktuální exponáty ale připravuje online. A pro své příznivce má i jednu novinku: soutěž o vstupenky.

Foto: VMO

Výstavy online

Prohlédnout si už teď můžete výstavu Čertovy obrázky a Tajemné sochy Velikonočního ostrova

“Máme za sebou čtrnáct dní od uzavření našeho muzea a první týden, kdy jsme se rozhodli ve spolupráci s portálem olomouc.cz a Týdeníkem Olomoucka, přinášet vám postupně jednotlivé nejzajímavější exponáty našich aktuálních výstav on-line,” zmínil mluvčí muzea Antonín Valenta.

První příspěvky se setkaly s pozitivním přijetím. “Budeme v tomto samozřejmě i nadále aktivně pokračovat. Ovšem to není vše! Od tohoto týdne budete mít také možnost se zúčastnit naší virtuální soutěže,” slibuje Valenta.
V současnosti Vlastivědné muzeum přináší týdně dva příspěvky toho nejzajímavějšího z výstav NEJVĚTŠÍ ZÁHADY A TAJEMSTVÍ SVĚTA a ČERTOVY OBRÁZKY ANEB NEODOLATELÝ SVĚT KARET.
“Pro všechny, kdo budou mít zájem se zúčastnit, vyhlašuje muzeum od tohoto týdne soutěž: budete moci vyhrát po dvou rodinných vstupenkách do Vlastivědného muzea v Olomouci, do Zámku v Čechách pod Kosířem a do Arboreta v Bílé Lhotě. Platnost vstupenek bude ode dne znovu otevření muzea, zámku i arboreta, po dobu dalších 12 měsíců,” prozradil Valenta.
Vždy v pátek budou na muzejním facebooku a v bleskovkách na olomouc.cz zveřejněny tři otázky vztahující se k zveřejněným příspěvkům daných on-line výstav. Odpovědi na dotazy budou soutěžící zasílat na emailovou adresu valenta@vmo.cz. “Navíc jeden ze soutěžících získá i překvapení…,” usmívá se Valenta. Slosování pak proběhne v pátek 24. dubna 2020 v 17:00 hodin. Ředitel muzea Břetislav Holásek společně s významnou osobností kulturního světa vylosují šest výherců v přímém přenosu, který bude streamován na muzejním facebooku.

roc

Reklama

Autopůjčovna RENORENT

Katalog firem » Auto - moto » Pronájem dodávek

Nabízíme komplexní dezinfekci interiéru vozidel za použití profesionálního generátoru ozonu, který účinně likviduje veškeré známé viry včetně obávaného koronaviru (COVID-19), bakterie a eliminuje nepříjemné zápachy.
Čištění je velice ekologické a provádí se bez použití jakýchkoliv chemikálií.

AKČNÍ CENÍK DEZINFEKCE OZONEM:
- Osobní vozy za 999 Kč
- SUV a minibusy za 1199 Kč
- Užitkové vozy za 1299 Kč

Celá procedura včetně nutného vyvětrání zabere přibližně 60 minut.

Čištění probíhá od pondělí do pátku od 8:00 do 16:30 v areálu autopůjčovny RENORENT, U Stadiónu 8, 779 00 Olomouc.

Vzhledem k současné situaci je potřeba se předem objednat na telefonním čísle +420 734 281 333.