Reklama

Úterý 13. dubna 2021, svátek má Aleš, venku je 2.6 °C

Vánoce na Floře letos nebudou. O prodej stromečků před pavilonem A ale nepřijdete

Zprávy z regionu

10.12.2020

Autor: red

Letošní rok bohužel vůbec nepřál oblíbeným výstavním akcím na Výstavišti Flora. Jarní i podzimní etapa Flory Olomouc byly zrušené, pořadatelé do poslední chvíle doufali, že se jim alespoň v nějakém rozsahu podaří uskutečnit vánoční prodejní výstavu. Za současné situace a platných opatření však nelze Vánoce na Floře uspořádat. O prodej vánočních stromků před pavilonem A ale nepřijdete. Nakoupit stromečky si zde můžete v druhé polovině příštího týdne.

Ilustrační foto

Foto: Depositphotos.com

"Vzhledem k aktuální situaci letos bohužel nebudeme moci uspořádat oblíbenou akci Vánoce Flora. I když se opatření částečně rozvolňují, stále platí přísná pravidla pro pořádání kulturních akcí, shromažďování osob ve vnitřních prostorách a další omezení se týkají doprovodného programu," uvádí k situaci tisková mluvčí Výstaviště Flora Olomouc Kristýna Buchtová. Výhoda akce Vánoce Flora, oproti ostatním trhům, byla právě v tom, že se konala uvnitř ve vyhřátém pavilonu A. Návštěvníci si tak mohli nakupování vánočních dárků i doprovodný program užít bez zmrzlých nosů a prstů u nohou. "Po zvážení veškerých pro i proti tedy neuvažujeme ani o menší venkovní verzi trhů. Děkujeme za pochopení. Věříme, že se situace bude postupně zlepšovat a brzy se na Floře společně setkáme," dodala k současné situaci ředitelka Výstaviště Flora Olomouc Eva Fuglíčková.

O co však letos rozhodně nepřijdete, je tradiční venkovní prodej vánočních stromků před pavilonem A. Prodej stromečků z Lesů města Olomouce potrvá od 16. do 20. prosince (vždy od 9:00 do 17:00) a v nabídce najdete smrky, borovice i jedle, na místě koupíte také chvojí i jmelí. Ceník letošní nabídky najdete zde.

Reklama

Jazyková škola LITE

Katalog firem » Vzdělávání a školství » Jazykové školy a agentury

Chcete opravdu mluvit, mluvit, mluvit anglicky? Přijďte na bezplatnou ukázkovou hodinu a přesvědčte se sami o efektivitě naší netradiční výuky. Naučíme začátečníky i pokročilé angličti...