Reklama

Sobota 4. prosince 2021, svátek má Barbora, venku je 1.2 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Sigma prodává virtuální vstupenky na legendární zápas s Real Madrid, výtěžek jde zdravotníkům

Zprávy z regionu

30.3.2020

Autor: roc jap

Čtvrtého března to bylo přesně 28 let ode dne, kdy Sigma odehrála na Stadionu Míru (dřívější název Androva stadionu) jeden z největších zápasů své historie. Byl to zápas proti španělskému fenoménu Realu Madrid. Sigma v tomto utkání podala srdnatý výkon a s favoritem remizovala 1:1. Se stejnou vervou, s jakou hráči utkání odehráli, teď chce klub pomoci. Na tento fotbalový svátek si můžete znovu koupit vstupenku. Výtěžek poputuje Fakultní nemocnici Olomouc, která za ně nakoupí ochranné pomůcky pro zdravotníky. A dobrá zpráva. Kapacita stadionu není v tomto případě omezena.

Vstupenky na virtuální zápas můžete koupit zde.

Fotbalová Sigma už v minulém týdnu nákupem zásob pomohla Odbornému léčebnému ústavu Paseka, tentokrát by klub chtěl podpořit Fakultní nemocnici Olomouc. "Sigma Olomouc ve spolupráci se společností Ticketportal připravila fiktivní zápas SK Olomouc Sigma MŽ – Real Madrid CF. Virtuální vstupenku si můžete zakoupit pouze přes internet v síti Ticketportal, její cena je 100 korun. Počet vstupenek k zakoupení ovšem nebude omezen. Při každém nákupu jich sice koupíte maximálně osm, nákupy však lze opakovat. Přispět tak můžete i vyšší částkou. Prodej bude probíhat od 30. března do 30. dubna 2020," sdělil David Holly, marketingový manažer klubu. Zapojit se podle něj mohou také firmy a ostatní organizace. "V takovém případě prosím kontaktujte přímo mě na e-mailové adrese david.holly@sigmafotbal.cz," vyzval Holly.

Archivní snímek z památného zápasu.

Foto: archiv Sigma

Památný zápas Sigmy s Realem navštívilo 14 213 diváků. Klub doufá, že se této rekordní metě přiblíží. "Výtěžek ze vstupného poputuje do Fakultní nemocnice Olomouc na nákup ochranných pomůcek a všeho potřebného. Kromě báječného pocitu, že jste přispěli na dobrou věc, má zakoupení virtuální vstupenky ještě jednu přidanou hodnotu. Získáte totiž 50% slevu na nákup vstupenky na filmový dokument natočený k příležitosti 100 let od vzniku olomouckého fotbalového klubu. Filmový dokument pod názvem Z historie po současnost bude po slavnostní premiéře zařazen do programu multikina Premiere Cinemas v Galerii Šantovka. Na dokumentu probíhají závěrečné práce, jeho uvedení je v plánu, jakmile to bude s ohledem na aktuální situaci možné. Můžete se těšit na zpovědi a historky největších hráčských, trenérských a funkcionářských legend včetně dobových záběrů. Dokument mapuje celé jedno století olomouckého klubu od SK Hejčín až po současnost," upřesnil David Holly.

roc jap

Reklama

VINOTÉKA V PODZÁMČÍ

Katalog firem » Restaurace, stravování » Vinotéky

Nabízíme za VO ceny lahvová a stáčená vína těchto vinařství: Čapka, Herzán, Radocha, Mádlová, Piálek & Jäger, Pfeffer, Vajbar, Krist, Réva Rakvice, Sonberk, Cícha, Víno Rakvice, Skoupil,...