Reklama

Sobota 24. října 2020, svátek má Nina, venku je 10.9 °C

Půlmaraton je definitivně zrušen, registrace platí na příští rok

Zprávy z regionu

1.10.2020

Autor: jap

Vzhledem k novým opatřením vlády a zavedení nouzové stavu, definitivně padl letošní ročník Mattoni 1/2Maraton Olomouc. Původně se měl konat v červnu, pořadatelé ho později přeložili na konec léta a následně na říjen. Nyní je jisté, že se závod v tomto roce neuskuteční.

Letošní 1/2Maraton se kvůli nouzovému stavu nekoná.

Foto: Jan Procházka

"S ohledem na usnesení vlády České republiky ze dne 30. září 2020, které zakazuje hromadné akce konané v počtu vyšším než dvacet osob ve vnějších prostorách, nejsme schopni s ohledem na vysokou účast běžců a organizační, územní a prostorové limity a technické podmínky organizace závodu logisticky zajistit dodržení závazně předepsaných preventivních a ochranných nařízení," stojí v prohlášení, které dnes vydala pořádající agentura RunCzech. Registrovaným běžcům nabízí pořadatelé možnost převodu registrace. "Účastníci závodů, které jsou letos zrušené, mají možnost převodu registrace do roku 2021 nebo 2022," sdělili pořadatelé. Startovné se ale vracet nebude, závodníci, kteří o start v novém termínu nemají zájem, mohou svou registraci převést na někoho jiného. Veškeré informace bude RunCzech průběžně zvěřejňovat na svých webových stránkách.

jap

Reklama

AGE CENTRUM

Katalog firem » Zdravotnictví » Nemocnice, polikliniky a ambulance

Ambulance: Psychiatrie Gerontopsychiatrie Klinická psychologie Psychoterapie Denní psychiatrický stacionář s psychoterapeutickým programem Geriatrie Medicína dlouhodobé péče Dal...