Reklama

Úterý 13. dubna 2021, svátek má Aleš, venku je 2.8 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Pozor! Zákaz vstupu na městská hřiště stále platí…

Zprávy z regionu

8.4.2020

Autor: red

Lidé si začali po svém nebo nepřesně vysvětlovat, jak je to s uvolněním karanténních opatření v případě sportu. Vláda sice rozhodla o otevření některých venkovních sportovišť od úterý, ovšem toto uvolnění se netýká všech…

Foto: www.olomouc.eu

Slunečné počasí, zvyšující se denní teploty a informace, že od úterý mohou lidé opět individuálně sportovat na venkovních sportovištích. Na některých místech v Olomouci tak během několika hodin došlo dokonce ke stržení zákazových pásek a informačních tabulí některými občany. Krizový štáb města Olomouce však upozorňuje, že i přes částečné uvolnění od vlády, platí stále zákaz vstupu na workoutová sportoviště, dětská hřiště a pískoviště v majetku města. "Nechceme omezovat individuální vycházky do přírody, ale využívání herních prvků a venkovních posilovacích zařízení je stále velmi rizikové," uvedl za sekci životního prostředí krizového štábu Petr Loyka a doplnil, že Technické služby města Olomouce znovu obnoví zákazové značení.

Reklama

Galerie Murano

Katalog firem » E-shopy

Červená barva symbolizuje elán, lásku, životní sílu, energii a radost. Hodinky nebo náramek z muranského skla v této barvě mohou pomoci si tyto pocity neustále uvědomovat.