Reklama

Středa 21. října 2020, svátek má Brigita, venku je 7.2 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Olomoucký kraj nechce stopnout investice ani peníze do sportu a kultury

Zprávy z regionu

6.4.2020

Autor: Jan Procházka

Olomoucký kraj nebude rušit plánované investice, slíbené peníze dostanou i spolky či organizace. Na dnešní tiskové konferenci to řekl hejtman Ladislav Okleštěk.

Hejtman Ladislav Okleštěk na dnešní tiskové konferenci.

Foto: Jan Procházka

"Chceme, aby se po skončení epidemie vrátil život do normálu, ne, abychom se probrali a zjistili, že tu nic nezbylo," řekl na dnešní tiskové konferenci hejtman Ladislav Okleštěk. Olomoucký kraj podle něj nechce zastavit investice, plánované na letošní rok. "Určitě ale bude řada akcí, o kterých víme, že se už letos kvůli epidemii nestihnou. Ty nezrušíme, pouze posuneme v čase," ubezpečil hejtman. Podle něj se to týká nejen opravy a budování silnic, ale například také investic do sportovišť a dalších akcí. "Musíme ekonomiku nakopnout, například cestovní ruch to bude potřebovat. Týká se to i nejrůznějších spolků, kultury, zájmových organizací. Nebudeme jim házet klacky pod nohy tím, že omezíme pro ně tolik potřebné krajské peníze," řekl hejtman a dodal, že krajská rada se rozhodla v první řadě najít úspory tam, kde se to občanů tolik nedotkne. Hejtman dnes připustil, že za určitých okolností by souhlasil i s mírným zadlužením kraje.

Autor článkuJan Procházkaprochazka@olomouc.cz

Jan Procházka
Reklama

PROFI CREDIT

Katalog firem » Finance » Nebankovní půjčky a úvěry

*OSOBNÍ A PODNIKATELSKÁ PŮJČKA*

Půjčíme Vám na cokoliv a neptáme se, na co peníze potřebujete.

Zrychlené vyplácení peněz - peníze na účtu ještě dnes!!!

Možnost odložit si až 3 splátky.

Půjčka s pojištěním schopnosti splácet - chrání Vás v případě neschopnosti splácet úvěr při nenadálých situacích jako je například dlouhodobá nemoc, ztráta zaměstnání, úraz či invalidita.

Peníze pro zaměstnance, maminky či tatínky na MD, podnikatele, živnostníky, OSVČ i pro důchodce.

Volejte 777 225 343.