Reklama

Neděle 5. prosince 2021, svátek má Jitka, venku je 0.5 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Nadace Gymnázia Čajkovského vybrala 45 tisíc na pomoc zoo

Zprávy z regionu

2.5.2020

Autor: jap

Částku 45 000 korun vybrala nadace Gymnázia Čajkovského na podporu olomoucké zoologické zahrady. Dobrovolná sbírka zaměstnanců byla v pátek 1. května předána řediteli olomoucké ZOO Radomíru Habáňovi z rukou iniciátora sbírky a ředitele Gymnázia Čajkovského Radka Čapky. Škola se zahradou spolupracuje dlouhodobě.

Částku 45 000 korun vybrala nadace Gymnázia Čajkovského na podporu olomoucké zoologické zahrady. Do rukou ředitele zoo Radomíra Habáně (vpravo) ji předal ředitel gymnázia Radek Čapka.

Foto: archiv Gymnázium Čajkovského

Gymnázium Čajkovského tímto krokem navazuje na dlouhodobou spolupráci se zoo, škola je například sponzorem rysa a její studenti se na podzim podíleli na výsadbě nových stromů po vichřici. “Tato aktivita a snaha pomoci nechť je příspěvkem do mozaiky podpory olomoucké ZOO, aby i nadále a v co nejlepší kondici mohla rozdávat dětem a všem návštěvníkům radost a byla stále městskou chloubou,” uvedl ředitel gymnázia Radek Čapka.

jap

Reklama

Vladimír Stolička

Katalog firem » Služby » Výkup kovů

Vykupujeme a zpracováváme kovový odpad, železo, barevné kovy. Provozujeme sběrné suroviny a kovošrot. Zajišťujeme lisování kovového odpadu,ocelových a litinových briket, ekologickou likvidac...