Reklama

Sobota 4. prosince 2021, svátek má Barbora, venku je 1.3 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Hráči HC Olomouc v karanténě, hrát by stejně nemohli

Zprávy z regionu

10.10.2020

Autor: Petr Pelíšek

Hokejová extraliga má, stejně jako všechny ostatní sportovní akce, od pondělí 12. října vzhledem k zákazu od vlády stopku na čtrnáct dní. To nemusí zase tak úplně vadit týmu HC Olomouc, který by nehrál tak jako tak, má totiž nařízenou karanténu. Informaci Mora zveřejnila na svém webu.

„Hráči a realizační mužstvo olomouckého A-týmu tento týden podstoupilo testy na COVID-19 a u osmnácti otestovaných byl pozitivní nález. Celé A-mužstvo s realizační tým zamířilo do karantény. Nejen z tohoto důvodu ale kohouti neodehrají několik následujících utkání. Kvůli vládním opatřením z 8. 10. jsou s platností od 12. 10. přerušeny veškeré profesionální soutěže včetně zápasů Tipsport extraligy ledního hokeje. Toto opatření platné po dva týdny se týká také mládežnických tréninků i zápasů na ZS Olomouc,“ píše se na webu HC Olomouc.

„Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu a přízeň v této pro všechny složité době. Přejeme každému hodně sil, pevné zdraví a snad se co nejdříve znovu potkáme na našem zimním stadionu,“ řekl Simon Vejtasa, marketingový manažer HC Olomouc, pro klubový web.