Reklama

Středa 28. července 2021, svátek má Viktor, venku je 19.7 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Podzimní festival duchovní hudby pokračuje s pozměněným programem

Zprávy z regionu

7.10.2020

Autor: red

Dvacátý sedmý ročník Podzimního festivalu duchovní hudby probíhá od 20. září 2020 do 24. října 2020. A i přes aktuální vládní opatření se festival zatím neruší. Naopak se i nadále můžete těšit na zajímavou nabídku koncertů.

Podzimní festival duchovní hudby pokračuje v říjnu s pozměněným programem. "Rádi bychom informovali návštěvníky a dále pozvali všechny, kteří stále pochybují o dalším konání festivalu. Dramaturgie reaguje na omezení, proto nyní zařazujeme instrumentální program," uvedla za pořadatele Jitka Korpasová.

V nejbližším termínu, a to v sobotu 10. října, se bude konat koncert renomovaného českého souboru specializující se na starou hudbu, Ensemble Inégal pod vedením Adama Viktory. V minulosti již soubor na festivalu úspěšně přednesl Zelenkovu barokní hudbu. Posluchači se mohou těšit na instrumentální skladby raného baroka a vybraných částí původně plánovaných Mariánských nešpor Claudia Monteverdiho.

"Na všech koncertních místech zajišťujeme desinfekci, která je k dispozici i při vstupu do kostelů, místa v možném rozestupu, dále máme i nějaké roušky pro ty, co by ji případně zapomněli doma. Koncert dětského pěveckého sboru Permoník se bohužel bude muset odložit na příznivější termín a závěrečné Stabat Mater A. Dvořáka bude záviset na dalších vládních opatření a zákazech. Budeme se snažit maximálně informovat o změnách v programu," doplnila Korpasová.

Pro veškerou informovanost o změnách v programu a aktuálních opatřeních sledujte oficiální webové stránky festivalu nebo jeho Facebookový profil

Reklama

Obuv HULMAN

Katalog firem » Obchod

Dámské i pánské boty, výprodej nejen letních modelů.

Vyberte si boty v našem eshopu, rezervujte si velikost a přijďte vyzkoušet na prodejnu.

Obuv Hulman
Denisova 19
772 00 Olomouc
Po-Pá - 9-17 hodin
www.obuvhulman.cz