Reklama

Sobota 4. prosince 2021, svátek má Barbora, venku je 1.2 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Další testovací místo v Olomouci: poliklinika AGEL

Zprávy z regionu

29.3.2021

Autor: roc jap

V reakci na enormní poptávku firem po antigenních vyšetřeních svých zaměstnanců otevřela Poliklinika AGEL Olomouc u hlavního vlakového nádraží také své odběrové místo. Místo je určeno především firemní klientele, část ordinační doby je vyčleněna také pro zájemce z řad široké veřejnosti.

Foto: ilustrační foto

Zájemci o antigenní testování z řad široké veřejnosti se musí k vyšetření předem objednat prostřednictvím centrálního rezervačního systému Reservatic

Zástupci firem mohou objednávat své pracovníky k antigennímu testování v Poliklinice AGEL Olomouc na telefonním 727 939 431, kde se dozví také všechny potřebné informace.

„Již v prvním týdnu provozu evidujeme vysoký zájem o testování nejen od firemních klientů, ale i z řad veřejnosti. Jsme si vědomi přehlcení odběrových míst ve zdravotnických zařízeních, kde je často velmi složité získat volný termín na tři i čtyři týdny dopředu. Proto věřím, že rozšíření nabídky z naší strany bude vnímáno velmi pozitivně a pomůžeme mnoha společnostem vyřešit problém, kde nechat otestovat své zaměstnance,“ říká ředitelka laboratoří Dopravního zdravotnictví Martina Štolová.

„V tuto chvíli je odběrové místo otevřeno primárně pro firemní klientelu, kdy se nám hlásí větší i menší společnosti, z nejrůznějších odvětví. Nicméně chceme vyjít vstříc i ostatním klientům z řad veřejnosti, a proto jsme pro ně otevřeli termíny každý týden ve středu od 11 do 15 hodin. Výhodou našeho zařízení je i strategické umístění přímo u hlavního nádraží a Krajského úřadu v Olomouci,“ upřesňuje Štolová.

Odběrové centrum Polikliniky AGEL v Olomouci je v provozu v pracovních dnech od úterý do čtvrtku v časech od 11.00 do 15.00. Pro veřejnost je Odběrové centrum otevřeno každou středu od 11.00 do 15.00. Odběrové místo má vchod z boku polikliniky. „Tímto nebude narušen ani omezen ambulantní provoz v hlavní budově naší polikliniky. Denně budeme schopni vyšetřit zhruba 80 osob,“ doplňuje Martina Štolová.

roc jap

Reklama

GALERIE LABYRINT

Katalog firem » Kultura a umění » Galerie

Autorské výstavy,prodej obrazů, grafik,uměleckých šperků, historického skla, dřevěných, keramických a kovových plastik. Portrétování na zakázku.