Reklama

Sobota 4. prosince 2021, svátek má Barbora, venku je 1.2 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Čištění ozonem je spolehlivou metodou likvidace virů. Firma nabízí pomoc podnikům i institucím

Zprávy z regionu

22.3.2020

Autor: advertorial

Olomoucká start up firma Eco Rapido3 se už několik let zabývá čištěním prostor a předmětů ozonem. Její stroje nyní pomáhají každý den zbavovat všech patogenů včetně virů flotilu autobusového dopravce Vojtila Trans, který provozuje busy pro Olomoucký kraj. Společnost také vyvinula společně se zlínskými kolegy v Česku ojedinělý uzavřený ozonovací stroj, který dokáže během několika minut zbavit všech virů, bakterií a dalších patogenů různé předměty – v dnešní době mimo jiné telefony, roušky, boty, helmy, rukavice a mnoho dalšího.

Přístroj vypadá jako mikrovlnka a původně měl sloužit bowlingovým centrům, půjčovnám lyžařského vybavení nebo jezdeckým klubům pro dokonalé čištění bot, přileb, helem nebo rukavic. Že by mohl pomoci i při krizových situacích, tehdy ve start upu netušili. Společnost Eco Rapido3 nabízí svoje služby (čištění prostor, vozů a předmětů ozonem) firmám i institucím.

Ozon je nejúčinnějším likvidátorem virů (včetně koronaviru), bakterií, plísní a dalších organických patogenů, dokáže se popasovat také z různými druhy pachu (např. biologické látky, cigaretový kouř, pach po požárech apod.) Pracuje na principu přeměny vzdušného kyslíku na aktivní O3 (ozon), který se naváže na patogeny, zničí je a potom se opět přemění na kyslík.

Kontakt na Eco Rapido3:

Ecorapido.cz

Pavel Vysloužil 777 071 170
Oldřich Kovařík 777 790 990