Reklama

Sobota 4. prosince 2021, svátek má Barbora, venku je 1.2 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Akce Ukliďme Česko se letos nekoná. Vyrazte zbavit přírodu nepořádku sami

Zprávy z regionu

1.4.2020

Autor: Zuzana Doleželová

Úklidové akce naplánované na dubnové dny se letos z důvodu vládních opatření neuskuteční. I tak můžete vyrazit do lesa nebo třeba k řece na procházku a vzít s sebou pytel na odpadky...

Foto: Archiv redakce

Uklízet se mělo už 4. dubna. "Moc nás to mrzí, ale po dobu trvání nouzového stavu se akce nemohou uskutečnit. Konání organizovaných úklidových akcí je do ukončení stavu nouze pozastaveno, stejně jako distribuce úklidových pomůcek. Až se situace uklidní, budou mít organizátoři možnost své dříve zaregistrované akce přesunout na nové termíny, s největší pravděpodobností podzimní," sdělil za organizátory Miroslav Kubásek ze spolku Ukliďme Česko.

Pokud vám však nejsou odpadky v přírodě lhostejné, nasaďte si roušku, vezměte si pytel, rukavice a vydejte se na procházku. Po cestě můžete přírodu zbavit vyhozených PET lahví, plechovek i krabiček od cigaret. Na vzduchu se budete cítit lépe a uděláte dobrý skutek... :)

Autor článkuZuzana Doleželovádolezelova@olomouc.cz

Zuzana Doleželová
Reklama

Přirozenou cestou

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Nově si u nás můžete také dát skvělou kávu. Těšíme se na vás.

Filip