Hubáček Pavel
29.8.2023
Pavel Hubáček
* 21. 4. 1969, Olomouc
Olomoucký podnikatel, majitel skupiny CREDITAS Group.
Skupina se zaměřuje na finance, reality, energetiku, zdravotnictví. Objem aktiv skupiny CREDITAS dosahoval k 31. 12. 2022 hodnoty 141 miliard korun.
Vlajkovou lodí Hubáčkova impéria je Banka CREDITAS, která koncem září 2022 koupila Expobank CZ, dnes již přejmenovanou na MAX Banku. Mezi Hubáčkovy akvizice patří leasingová společnost Ekorent zaměřující se na financování lékařů, dále americká vzdělávací a rekvalifikační platforma Lifeliqe nebo karlovarský Grandhotel Pupp. Další významnou složkou jeho skupiny je energetika, zastoupená energetickou skupinou UCED. Jednou z posledních akvizic CREDITAS Group je koupě britské paroplynové elektrárny společnosti InterGen od skupiny Pavla Tykače.
Pavel Hubáček je podruhé ženatý, z obou manželství má dvě děti. Mezi jeho koníčky patří moderní umění (má rád Mondriana i Kupku) a víno.

DNES
Tradiční olomoucká pouť pomáhá nejen vozíčkářům. O víkendu nás opět čekají benefiční koncerty
Zprávy z regionu
DNES
Slovenská gastronomie, řemesla i tipy na dovolenou. Nenechte si ujít Slovenský den na Horním náměstí
Sport
DNES
Hattrick Jindráka, přestup Pitáka. Mapei Merida Kaňkovský má za sebou silný rok
Kultura
DNES