Reklama

Úterý 20. listopadu 2018, svátek má Nikola, venku je -0.3 °C

Podzimní magazín

Bleskovky

Úterý 13. 6. 2017 / 17:54

Spolek trend vozíčkářů Olomouc zve nejširší veřejnost na další ročník tradiční olomoucké Štafety na vozíku. Startujeme v pátek 23. června 2017 o 9. hodině ve Smetanových sadech, a pojedeme non-stop celých 24 hodin. Záměrem je maximalizovat počet lidí, kteří vytvoří štafetu účastníků, absolvujících na invalidním vozíku danou vzdálenost. Buďte i vy součástí tohoto projektu, zapojte se a poznejte na vlastní kůži, jaké je překonávat bariéry z vozíku!

Odkaz pro sdílení bleskovky

7:00

Zajímavost dne: V budově v dnešní Sokolské ulici byla dne 20.11.1897 otevřena čítárna Národní jednoty - předchůdce dnešní Knihovny města Olomouce. Čtenáři zde měli k dispozici přes 100 titulů novin a časopisů, její služby využívalo měsíčně na 2500 návštěvníků.

Odkaz pro sdílení bleskovky

6:00

Dobré ráno Olomouci! Dnes můžete zajít třeba na sedmý ročník soubojů ve společenských hrách Gamenight. A co dalšího se dnes koná? To se dočtete tady →

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 17:39

V 19:00 můžete zajít do Divadla na cucky, kde hrají MATE - autorské představení ze života dvou vysokoškoláků, typických flákačů a pařmenů. Jejich svět se točí kolem průšvihů, které ovšem až tak typické nejsou.

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 16:28

Pokud vás zajímá Austrálie a Tasmánie, tak nesmíte dnes od 19:00 chybět v Divadle na Šantovce. Čeká vás cestovatelská přednáška a projekce rodiny Márových, kteří objeli celý kontinent kolem dokola a vydali se i do horoucího středu k posvátnému rudému monolitu Uluru. Vstupné je 120 korun (zlevněné 100 korun) a vstupenky koupíte tady → 

Odkaz pro sdílení bleskovky

Včera 15:33

V pátek 23. 11. se v přízemí Galerie Šantovka uskuteční Dobročinný bazárek pro Elenku Vojtkovou. V 15:00 začínáme módní přehlídkou, sestavenou z věcí z bazárku. Všechny modely si můžete na místě zakoupit a s dalším výběrem vám pomůže i módní stylistka Renata Nesvadbová. Čeká vás i mini přednáška o kraniosakrální terapii plus zkracování nejproblematičtějších částí těla a také ukázka galvanoterapie v podání Oázy podpory. Celý výtěžek bazárku půjde na léčbu Elenky Vojtkové.

Odkaz pro sdílení bleskovky

Máte zajímavý tip? Pošlete ho na bleskovky@olomouc.cz

Zobrazit další bleskovky

Další články

Přejít do zpravodajství