Reklama

Středa 1. dubna 2020, svátek má Hugo, venku je -3.6 °C

POZOR! Vzhledem k mimořádným opatřením vlády se mnohé plánované akce neuskuteční! Více zde

Žitá reinkarnace

Žitá reinkarnace

Přednáška

Proběhlé termíny

Čtvrtek 27. 2. / 17:30

Pořadatel: Kino Metropol

Místo konání: Kino Metropol, Sokolská 25, Olomouc

Vstupné: 730 Kč Koupit vstupenku

O akci

Přednáška a živá beseda s panem CLEMENSEM KUBYM – REINKARNACE a promítání dokumentárního filmu Looking for the sing (Reinkarnace - Hledání znamení)

Poslední knížka a dokumentární film pana Clemense Kubyho, na kterém pracoval 30 let. Tento dokumentární film o inkarnaci není ani teorie ani nějaká mystická víra. Jedná se o natočený dokument, důkaz inkarnace. Ve filmu a pomocí k tomu paralelně napsané knihy popisuje pan Clemens Kuby nejenom jak nalézt a porozumět signálům inkarnované duše, ale dává také návod, jak si sami moci vědomě plánovat další inkarnaci. Přednáška a diskuze před filmem otevře nový svět nekonečných možností a vlastní svobodu. „Impuls k natočení tohoto dokumentárního filmu přišel během natáčení oceněného filmu Living Buddha, ve kterém také jde o dramatický příběh života, smrti a znovuzrození“.

Jamgon Kongtrul Rinpoche se vydává na cestu, aby identifikoval novou inkarnaci Living Buddhy. Na cestě k letišti dojde k havárii, při které zemře. Dva roky poté nalezneme Jamgonovu novou inkarnaci a je víc než jasné, proč tak brzy a takovým dramatickým způsobem „vyměnil své tělo“. Doprovázím ho v jeho novém životě ještě 20 let. I já si chci být absolutně jistý, že je to Jamgon, kterého jsem tak dobře v minulém životě znal. Film je dokumentace všeho, co se stalo.

I diváci, kteří o inkarnaci pochybují nebo na ni vůbec nevěří jsou po shlédnutí toho filmu ohromeni nad tím, jak se jejich pohled na život a smrt změní. Natáčení filmu začalo v roce 1976 a skončilo v roce 2016. Z 350-ti hodinového materiálu vznikl tento film „Looking for the sign“ (Reinkarnace – Hledání znamení) a kniha Žitá reinkarnace. Film a kniha odpovídají na otázky: Kdo jsem? Kdo jsem byl? Kdo budu?“

Film bude promítán v originále v anglickém jazyce s českými titulky.