Reklama

Úterý 16. července 2019, svátek má Luboš, venku je 12.1 °C

Zaparkuj Fest! - Natural Born Killers

Zaparkuj Fest! - Natural Born Killers

Festival

Proběhlé termíny

Středa 10. 7. / 16:00 - 23:00

Pořadatel: Zaparkuj

Místo konání: Bezručovy sady

Vstupné: zdarma

O akci

V pořadí již třetí Zaparkuj Fest je tu! Tentokrát opět v Bezručových sadech. Těšit se můžete na koncert skupiny Šimanský Niesner! Chybět samozřejmě nebude Zaparkuj chill out zóna, sportovní aktivity, piknikování v trávě s deskovkami nebo výborné občerstvení od U Magora!

16:00 – 20:00
- deskovky, půjčovna dek...
- soft tennis, badminton, frisbee, petanque, švihadla, balony, badminton, slackline...
- Zaparkuj ringohrátky - hřiště a ringo pro každého

DOPROVODNÝ PROGRAM
Bodypainting a "tetování" hennou od Chaoscompany.art
Adrenalinový zážitek v podobě házení sekerami od Bulzajz - Win & Chill
Žonglování s Robin Coufal
Trénink rovnováhy na laně se Slackline Olomouc

19:00 – 20:00 ŠIMANSKÝ NIESNER
Dvojice kytaristů Jakub Šimanský a Tomáš Niesner se na společné desce Tance neznámé snaží ukotvit pojem american primitivismus do českého hudebního žargonu. Žánr vychází z bluegrassové tradice amerického jihu, netradiční přístup k ladění, rytmice a mantrickému repetitivismu nalezl v duchovní hudbě asijského původu. Niesner se Šimanským spolu vyrostli v hlučné přerovské kapele UNNA, první nehlučnou desku vydali v dubnu 2019.

21:30 NATURAL BORN KILLERS / TAKOVÍ NORMÁLNÍ ZABIJÁCI (1994)
Mallory neměla mnoho důvodů být šťastná. Otec ji tyranizoval a sexuálně obtěžoval, matka nepodnikala nic na dceřinu obranu. Když se dívka náhodně setkala s Mickeym, byla z toho láska na první pohled. Ještě téhož večera si tajně vypůjčili auto Malloryina otce a vyrazili na projížďku. Otec nahlásil krádež policii, uprchlíci byli dopadeni a Mickey putoval za mříže. Podařilo se mu však utéct, a tak se zanedlouho znovu objevil u Mallory. Jejich setkání mělo hrůzný průběh: nejprve zbili dívčina otce, pak ho utopili v akváriu, a poté přišla na řadu matka tu polili v posteli benzínem a Mallory ji zapálila. Mladí milenci se dávají na útěk a nechávají za sebou další mrtvé. Jejich řádění sledují sdělovací prostředky, policie je jim na stopě... CSFD: 75%

Na Zaparkuj Fest! se můžete těšit každých 14 dní po celé léto.