Reklama

Sobota 25. září 2021, svátek má Zlata, venku je 14.8 °C

Urban Vibes: DJ Goofy

Urban Vibes: DJ Goofy

Koncert

Proběhlé termíny

Pátek 23. 7. / 16:00

Pořadatel: Telegraph

Místo konání: Telegraph, Jungmannova 802/3, Olomouc

Vstupné: volné

O akci

Urban Vibes jsou letní open-air podvečery v Telegraph Atriu. To nejlepší z elektronické hudby všech žánrů, frekvencí a vln. Hrají zkušení DJs i rookies. Místní i přespolní.

Goofy, vlastním jménem Jiří Dobrovítovský, je třicetiletý dj z Olomouce, který se v oblasti elektronické muziky pohybuje přes 14 let, přičemž jeho začátky na gramofonech provázel převážně tvrdý, nelítostný neurofunk.

Postupem času ale začal objevovat i jiné, melodičtější subžánry drum&bassu, které mu přirostly k srdci a kterých se drží až do této doby. Jeho oblíbenými styly jsou liquidfunk, deep a autonomic, nepohrdne ale ani kvalitními rovinami, jako jsou house, techno nebo kvalitní minimal a chill dubstep.

Během svého působení za mixem si už stihl zahrát na mnoho menších i větších akcích jak v Česku, tak i v zahraničí. Během roku jeho života  v Portugalsku dokonce založil i nový nightlife projekt v Lisabonu, HOTBOX, který úspěšně pokračuje i nyní.

Těšit se můžete na chirurgicky přesné mixy plné melodických, líbezných tracků z oblasti autonomicu a určitě i něco málo z liquidfunku.