Reklama

Neděle 29. března 2020, svátek má Taťána, venku je 4.5 °C

POZOR! Vzhledem k mimořádným opatřením vlády, která zakázala akce nad 30 lidí, se mnohé plánované akce neuskuteční! Více zde

TěhuDay

TěhuDay

Proběhlé termíny

Čtvrtek 26. 3. / 10:00 - 18:00

Pořadatel: OC Haná

Místo konání: OC Haná, Kafkova 1223/8, Olomouc

Vstupné: zdarma

O akci

VÁŽENÍ NÁVŠTĚVNÍCI, AKCE JE ZRUŠENA Z LEGISLATIVNÍCH DŮVODŮ - vláda zakázala všechny akce nad 100 lidí, tudíž bohužel tuto akci rušíme. Děkujeme za pochopení.

TěhuDAY není klasickým festivalem, je to den s doslova nabitým programem přednášek. Představíme vám celou řadu uznávaných osobností z řad lékařů, porodních asistentek, dul, fyzioterapeutů, odborníků přes přírodní kosmetiku a zdravé stravování.

Nezapomněli jsme ani na oslavu ženské krásy v průběhu těhotenství, a to výstavu těhotenských fotek.

Hlavní myšlenkou celé akce je uspokojit všechny těhulky, maminky, které chtějí načerpat nové poznatky z oblasti gynekologie, porodnictví a zdravého životního stylu pro sebe samou, miminko i celou rodinu.

Celým programem nás bude provázet moderátorka, ale především lékařka MUDr. Soňa Šuláková vedoucí lékařka Novorozeneckého oddělení Fakultní nemocnice Olomouc.

Snažíme se vám těhulkám nabídnout něco nového, dát prostor inovativním pohledům na tradiční přístupy a diskutovat na aktuální témata a otázky, aby si těhulky, maminky mohly odnést praktické tipy, nápady, inspirace i konkrétní výrobky prověřené týmem odborníků v daném oboru.
Prezentační i programová část včetně workshopu bude probíhat v obchodním centru OC HANÁ.

Celý podrobný program přednášek, už brzy naleznete na www.tehuday.cz