Reklama

Pondělí 30. března 2020, svátek má Arnošt, venku je 0.3 °C

POZOR! Vzhledem k mimořádným opatřením vlády, která zakázala akce nad 30 lidí, se mnohé plánované akce neuskuteční! Více zde

Ski Areál Kraličák

Ski Areál Kraličák

Sport

Pořadatel: Kraličák

Místo konání: Kraličák, Hynčice pod Sušinou

O akci

Spojení menších lyžařských areálů v Hynčicích pod Sušinou a ve Stříbrnicích vzniklo útulné zimní středisko s 12 sjezdovkami a celkovou délkou 7, 1 km lyžařských tratí pro všechny výkonnostní kategorie lyžařů, kde si zkrátka pohádkově zalyžuje každý, kde se udrží (nejen) na lyžích, a to do slova. Ski areál je vybaven moderním zasněžovacím systémem se zasněžovacími děly, které v případě potřeby kdykoli vykouzlí nádherně zasněžený terén. Nechybí zde ani jednoduchý bezdotykový odbavovací systém a společná permanentka na všechny vleky.

Náš záměr je, aby se zde mohla v klidu rekreovat celá rodina, proto klademe velký důraz na bezpečnost. Snažíme se o různorodost - najdete zde sjezdovky pro všechny věkové kategorie lyžařů a snowboardistů – od dětské až po černou. Pokud jste rodiči, jistě oceníte FUN park Kraličák ve Stříbrnicích – ohraničený a zabezpečený prostor se spoustou atrakcí a pojezdovými pásy pro první ježdění, děti si mohou hrát a užívat si zimní radovánky. Nabízíme běžkařské trati, u kterých si délku a náročnost volíte sami dle svých představ a sil.

Veškeré podrobnosti o areálu se dočtete tady →

Fotografie