Reklama

Čtvrtek 23. května 2019, svátek má Vladimír, venku je 12.5 °C

Siréna párty

Siréna párty

Proběhlé termíny

Středa 1. 5. / 19:00 - 22:00

Pořadatel: Nezvalova Archa

Místo konání: Nezvalova Archa, Nezvalova 3, Olomouc

Vstupné: 140 Kč

O akci

Cestování, cizí kraje, zážitky, vůně dálek, exotická chuť, na to vše vás láká Siréna party v artových prostorách Smarthotelu Nezvalova Archa v Olomouci. Milá setkání s cestovateli, mořeplavci a moderními nomády v podpalubí Nezvalovy Archy doplní živý zpěv mladých zpěváků různých žánrů.

Tentokrát vás čeká cestovatelský večer s vyprávěním o Sibiři. Profesor Ivo Jirásek se podělí o zážitky ze Sibiře v přednášce "Sibiřské putování na sněžnicích".
Program doplní mladá zpěvačka Eva Gadhof žijící v Brně, původem ze Šternberka. Vyučuje v Hudebním Institutu v Olomouci a zpěvu se věnuje 13 let. Má za sebou nespočet vystoupení a koncertů. V současnosti vystupuje sólově s kytarou. Na svém hudebním kontě má jeden vlastní singl s videoklipem.
Večer tematicky doladí ochutnávka plných rubínových vín od VínazGruzie.cz. Degustace nabídne návštěvníkům vína z gruzínské Kachetie od malých, převážně rodinných značek.

Každou první středu v měsíci hlas sirén připomene, že tým Smarthotelu Nezvalova Archa připravil další Siréna párty, každý měsíc jiná, vždy zajímavá, zážitková setkání na cestovatelské téma. Rezervace na: manager@nezvalovaarcha.cz 
Více informací na www.nezvalovaarcha.cz