Šermířský ples Olomouc 2019

Šermířský ples Olomouc 2019

Proběhlé termíny

Sobota 9. 2. / 19:00

Pořadatel: Plesová sezona 2019

Místo konání: Armádní dům, Třída 1. máje 821/3 Olomouc

O akci

Nenechte si ujít další šermířský ples!

Hudební program
- Happy to meet
- Strigoň
- Vintage Wine

Doprovodný program
Těšit se můžete na světelnou show Blackout Paradox. Samozřejmě nebude chybět bohatá tématická soutěž o ceny (langeschwert, kovářské a brašnářské výrobky, zvěřina, dorty, aj.).

Občerstvení a Bar
- zajišťuje spolek NS
- vlastní alkohol bude přísně zakázán! (podmínka majitele prostor)

Vstupné
Pouze v předprodeji - 250kč (vstupenky na místě obvykle nejsou k dispozici pro vyprodání v předprodeji)
Předprodej probíhá přes aplikaci na tomto webu od 9.1.2018 s možností interaktivního výběru míst, následně vám bude zaslán email o přijetí objednávky, obdržíte informace o plabě a po uhrazení na účet vám budou zaslány vstupenky s unikátním kódem na váš email.
PRODEJ VSTUPENEK až od 9.1.2018!

Bydlení a svozy
Ubytování a svozy nezajiťujeme jen tipy na ubytovny a hotely

Kostýmy
Dobové zaměření plesu není striktně určeno. Vítáni jsou lidé v kostýmech RS, gotiky, renesance,baroka, ... (konče někdě první světovou - poté již o šermu v pravém slova smyslu nelze hovořit a šavle skončili v bedně u dědečka na půdě). Kostýmy by však měly být historického tématu. Není tedy žádoucí výrazné fantasy, sci-fi, steamp-punkové ani moderní odění. Uvítáme i lid z řad příznivců "Living Fantasy", pokud se vyvarují fantasy výstřelkům. Skřety, nesmyslné korzety, tajemné mágy s foforeskovými nárameníky aj. raději nechejte doma. Naším cílem je vytvořit prostor pro setkání šermířů zaměřených na evropský historický šerm z širého okolí, nikoliv striktně historický ples, přes to budou určitě všichni rádi, když atmosféru plesu bude tvořit společnost oděná do hezkých a věrných kostýmu z naší historie.