Reklama

Pondělí 22. července 2019, svátek má Magdaléna, venku je 24.5 °C

Rocková Horka

Rocková Horka

Festival

Proběhlé termíny

Sobota 15. 6. / 15:00

Pořadatel: Festivaly 2019

Místo konání: Nádražní 580/3a, Horka nad Moravou

Vstupné: 200 Kč; děti do 15-ti let a doprovod vozíčkářů zdarma

O akci

IX. ročník festivalu Rocková Horka se uskuteční v sobotu 15. 6. 2019

Začínáme již v 15 hod, celkem uvidíš 7 skupin a každá bude vystupovat rovných 60 min, (poslední kapela až 90 min), mezi vystoupeními bude pauza cca 30 min na výměnu skupin a krátkou zvukovou zkoušku. Můžeš se těšit na bohaté kvalitní občerstvení: makrely, domácí klobásky, stejky, bramboráky vyladěné uzeným a k tomu skvělý Moravan 11° za 30 Kč. 

PROGRAM:
14:00 Otevření areálu pro návštěvníky
15:00 - 16:00 Project F
Z Lipníka nad Bečvou k nám příjede festival otevřít hard rocková kapela Project F, složená z pěti zkušených muzikantů, které oslovily rockové legendy Deep Purple a Uriah heep. Těšme se na výběr nejpovedenějších hitů z celého působení těchto kapel včetně Perfect Strangers, Smoke On The Water a Easy Livin.

16:30 - 17:30 Jump
Olomoucká skupina JUMP vznikla v roce 2017 a je zaměřena výhradně na autorskou tvorbu. Tvoří ji čtveřice zkušených rockových matadorů. V jejich tvrobě se prolínají vlivy nejrůznějších stylů - nelze je k žádnému z nich výrazně přirovnat. Bude to prostě nářez a rock and roll jak má být! V současné době je JUMP ve studiu,kde nahrává materiál na EP, které by mělo vyjít v březnu 2019 a příští rok je v plánu natáčení prvního CD.

18:00 - 19:00 Nirvana
NIRVANA.CZ je pocta legendární kapele ze Seattlu. Trojice zkušených muzikantů z Moravy nenechá nikoho na pochybách, že geniální hudba Kurta Cobaina stále žije!

19:30 - 20:30 ALBAND - J. A. Kronek (ex Kern)
Alband J.A.Kronek (ex Kern) je skupina muzikantů, kteří celý svůj hudební život zasvětili bigbítu. Jméno Jaroslav Albert Kronek bude mnoho lidí i po všech těch letech v první řadě spojovat se skupinou Kern a s hity Blízko nás nebo Exploze, přitom zpěvák ji opustil již před lety. Alband, který dále tvoří Libor Machata, Víťa Franěk, Mirek Horňák a Zbyněk Petržela - všichni prošli nekolika rockovými kapelami, ale jejich hlavním pojítkem je spolupůsobení v brněnském Kernu. Předvedou nám, jak svou vlastní akustickou tvorbu, která na první poslech zaujme všechny rockové fanoušky, tak i největší hity z éry, kdy byli součástí skupiny Kern. Mimo jejich vlastní tvorbu se můžete těšit i na Blízko nás, To jsme my a Fernetové oči.

21:00 - 22:00 Hudba Praha Band
HUDBA PRAHA band se jednoznačně hlásí k odkazu Jasné Páky a Hudby Praha, která se v roce 2015 po 33 letech své existence kvůli neshodám v kapele rozpadla. Hudba Praha band je pětice bývalých kmenových členů Hudby Praha. Vladimír Zatloukal a Jiří „Jelen“ Jelínek oslovili bývalé členy Hudby Praha - kytarista Bohumil Zatloukal, bubeník Ludvík „Eman“ Kandl a dlouholetá opora Hudby Praha, zpěvačka Jarmila „Jamajka“ Koblicová utvořili formaci, pokračující pod názvem Hudba Praha band, kterou doplnili zpěvák Zdeněk Hnyk, jehož hlas můžete znát z vysílání pražského Radia 1, zpěvačka Lucie „Lů“ Jandová a saxofonista Jakub Douda. Aktuální turné se jmenuje Tak spolu jdem… uslyšíme léty prověřené hity jako Paralet, Ryba Badys, Špinavý záda, Pal vocuď, Cizej chlap, Holka Tonka, To tak, Marihuana, Máma táta, Můry, Lunapark, Zákon o zachování energie, Nech toho…

22:30 - 23:40 Black Sabbath DIO Tribute
Black Sabbath DIO Tribute je skupina pěti muzikantů zaměřující se na nejznámější skladby hudební formace Black Sabbath s legendárním frontmanem Ronnie James Diem (Heaven and Hell). Hlavním záměrem je co nejvěrněji naživo připomenout jejich slavné období a fanouškům vytvořit příjemný a nezapomenutelný zážitek se vzpomínkou na tohoto nejslavnějšího amerického metalového zpěváka. Těšit se samozřejmě můžeme i na písně jeho kapely DIO.

00:00 - 1:30 ZZ TOP Litovel - Czech Tribute Band
Skupina ZZ TOP Litovel - Czech Tribute Band vystupuje ve stylových kostýmech a představí nám průřez tvorby této texaské legendy, skupiny ZZ Top. Uvidíme impozantní bicí soupravu dle Franka Bearda i chlupaté kytary.

2:00 Předpokládaný konec akce

Více informací na Facebooku