Reklama

Sobota 2. prosince 2023, svátek má Blanka, venku je -2 °C

Richard Müller - náhradní termín

Richard Müller - náhradní termín

Koncert

Proběhlé termíny

Čtvrtek 19. 10. / 19:00
Neděle 26. 11. / 19:00

Pořadatel: Kino Metropol

Místo konání: Kino Metropol, Sokolská 25, Olomouc

Vstupné: 890 - 1 090 Kč Koupit vstupenku

O akci

Koncert jednoho z nejúspěšnějších a nejpopulárnějších slovenských zpěváků. Spojení jeho hudby, výjimečný talent, osobní charizma a nezapomenutelný hlas slibuje úžasný zážitek. Můžete se těšit na jeho velké a všem známé hity, které nikdy nepřestanou bavit a které udělali z tohoto textaře, skladatele a zpěváka žijící hudební legendu.

Richard Müller je legendou česko-slovenské hudební scény, vynikající zpěvák s nezapomenutelným hlasem, hudebník, skladatel a textař.

Hudební kariéru započal v polovině 80. let se svojí skupinou Banket, v roce 1992 se vydal na sólovou dráhu. Od té doby natočil více než 20 alb, na kterých spolupracoval s mnoha zvučnými jmény, jako například Petr Hapka, Michal Horáček, Milan Lasica, Michal Pavlíček nebo Ondřej Brzobohatý. V Česku a na Slovensku se prodalo celkem více než 1 milion jeho desek.

Získal řadu hudebních ocenění, mezi nimi osmnáct cen Aurel, dvanáct umístění mezi nejlepšími zpěváky v anketě Slávik nebo ceny Grand Prix Rádio.

Jeho nejnovějším hudebním počinem je album Čierna labuť biela vrana, které vyšlo v roce 2022 a těší se kladnému přijetí fanoušků i hudebních kritiků.