Reklama

Úterý 24. října 2017, venku je 7.8 °C

Svátek má Nina

Resort Hrubá Voda

Resort Hrubá Voda

Čtvrtek 1. 12. 2016 - Sobota 30. 9. 2017 / 12:37

Pořadatel: PARK SPORTU Hrubá Voda

Místo konání: PARK SPORTU Hrubá Voda , Hrubá Voda 21, 783 61 Hlubočky

O akci

Park sportu je nový volnočasový areál kousek od Olomouce, který nabízí možnosti vyžití po celý rok. Největším tahákem je bobová dráha, která je CELOROČNÍ aktivitou. Discgolf, sada trampolín, lukostřelba, dětská zóna jsou lákadlem od jara do podzimu. V zimě je svah díky své poloze, dostupnosti a obtížností sjezdových tratí určen zejména pro rodinné lyžování, snowboarding a aktivní sportování po práci. 4-sedačka, 3 sjezdovky, dětský koberec, dva vleky s Pomou, moderní technologie zasněžování a turniketů nabízí lyžařům velice dobré podmínky. K tomu je v areálu k dispozici lyžařská škola, ski servis, půjčovna a aktivity pro děti. Součástí střediska je také stylová hospůdka, která nabízí návštěvníkům po celý rok občerstvení a domácí kuchyň, nebo např. pivo z domácího minipivovaru. Tak přijeďte i Vy se na vlastní oči přesvědčit, že na Hrubé Vodě to opět žije!

AKTIVITY:
- Bobová dráha
- Koně a poníci
- Minigolf
- Discgolf
- Bungee trampolíny
- Lukostřelba
- Víceúčelové hřiště
- Dětská zóna
- Wellness


Součástí sportovního a zážitkového areálu je nově také Wellness hotel Hluboký dvůr *** superior . Ubytovat se lze v jedno až čtyřlůžkových pokojích se standardem 3* superior. V hotelovém komplexu se nachází jedinečný saunový svět, masérny, restaurace, lobby bar, dětský koutek či kongresové prostory. Více informací naleznete na www.hrubavoda.cz a další aktuality ZDE.

V Hrubé Vodě pro letošní léto připravili poctivou dávku novinek. Největším lákadlem k již fungujícím atrakcím je od letošního léta koník Soptík a jeho zvířecí kamarádi. Mezi zvířecí rodinkou koníka Soptíka jsou i další lichokopytníci a sudokopytníci. Soptík a jeho kamarádi Nora a Alex jsou určeni pro jízdy dětí i dospělých. Více informací o Soptíkovi a jeho kamarádech se dovíte ZDE.

Novinka léta 2017 pro všechny návštěvníky Resortu Hrubá Voda!

Ukažte svým dětem, co to znamená lézt po stromech. Uvidíte, že na mobil či tablet hned zapomenou.

Kamzíkova stezka v korunách stromů je unikátní systém prolézaček a překážek, které v širokém okolí nemají obdoby! Bezpečné překážky a chodníky v korunách stromů ve výšce až 13 metrů nad zemí jsou určeny všem!

PROVOZNÍ DOBA - PRO VELKÝ ZÁJEM UPRAVUJEME PROVOZNÍ DOBU!

PONDĚLÍ - NEDĚLE  

9:00 - 19:00

CENÍK

Dítě (do 12 let)     60 Kč     jednorázové vstupné

Dospělí                 90 Kč     jednorázové vstupné

 Prodej vstupného na Bobovce (dřevěná budova vpravo od Kamzíka)

Fotografie