Reklama

Sobota 25. května 2019, svátek má Viola, venku je 12.6 °C

Placená reklama na FB a IG

Placená reklama na FB a IG

Proběhlé termíny

Čtvrtek 14. 3. / 9:00 - 13:00

Pořadatel: Vault 42

Místo konání: Vault 42, Koželužská 31, Olomouc

Vstupné: 2300 Kč / 2100 Kč*

O akci

Placená reklama, a nebo také jinak řečeno placené kampaně na sociálních sítích Facebook a Instagram jsou velmi silným parťákem v úspěšné komunikaci. Ale všichni víme, že utrácet peníze zbytečně se nevyplatí. Na kurzu si ukážeme od naprostých začátků, jak investovat do úspěšných a efektivních reklam, které se vám vrátí.

Pro koho je kurz určen
Seminář je skvělý pro naprosté začátečníky, kteří žádnou placenou reklamu ještě nedělali. Stejně tak pro mírné pokročilé, kteří jste už zkoušeli napřiklad propagovat příspěvek či stránku, ale nevěděli jste pořádně, jak si poradit s výsledky, či vám přišly neefektivní. I pokročilí uživatelé si ale určitě přijdou na své konkrétními tipy a triky.

Co je obsahem kurzu?
- úvodní přehled (typy reklamy, umístění, formáty)
- vytvoření jednoduchých reklam v rámci stránky na FB a aplikace IG
- rozhodování o rozpočtu
- cílení podle zájmů, demografie a chování
- cílení reklamy na návštěvníky webových stránek či konkrétní e-mailové adresy
- prostředí správce reklam a Business Manageru
- kampaň v rámci správce reklam a její vytvoření
- spousta prostoru pro dotazy

Kurzem vás provede Eliška Vyhnánková, která žila na sociálních sítích ještě předtím, než to bylo cool. Její největší vášeň se stala po několika letech i jejím zaměstnáním. Už pátým rokem je na volné noze jako konzultantka a lektorka sociálních médií. Už odpřednášela 500 školení, kterými prošlo 5 000 účastníků. I po takovém množství ale uvidíte jiskru v oku pokaždé, když dostane možnost si s vámi o sociálních sítích povídat.

Kapacita kurzu: 14 míst
Vstupné: 2300 Kč / 2100 Kč*
* platí pro Vaultery a studenty UP

Registrujte se na kurz na emailu academy@vault42.cz nebo osobně ve Vaultu 42, Koželužská 31, Olomouc, v otevírací době 8:30-17:30.