Reklama

Neděle 5. prosince 2021, svátek má Jitka, venku je 0.6 °C

Noc divadel nacucky

Noc divadel nacucky

Proběhlé termíny

Sobota 20. 11. / 10:00

Pořadatel: Divadlo na cucky

Místo konání: Divadlo na cucky, Dolní náměstí 42, Olomouc

O akci

Noc divadel v DNC zasvětíme celodennímu programu pro mladé generace, včetně té nejmladší, které nabízíme repertoárovou pohádku Tři oříšky s návazným workshopem. V průběhu dne budeme mít taky divadelní workshop pro děti od 12 let, prezentace mentoringového programu pro nadané mladé, workshop elektronické hudby pro veřejnost od 15 let a v návaznosti večerní koncert pro všechny.

Program
10.00 - 14.00
Workshop komediálního divadla pro děti 12-15 let věnovaný rozšiřování hereckých dovedností, zaměřený na komické prvky v dialogu, improvizaci a jevištním pohybu, vedený lektorkami Dominikou Bartošovou a Petrou Mikulkovou
- vstup volný, rezervace nutná

14.00 Tři oříšky
- neklasická verze klasické pohádky pro lidi a lidičky od 5 let.

Malá holčička Pepina, fanynka všech pohádek, má podobný osud jako její oblíbená Popelka. Dokonce se jí všechno děje stejně jako v pohádce Tři oříšky pro Popelku. Má macechu, je osamělá, pak dostane tři oříšky a i princ se do ní zamiluje, když je převlečená za myslivce. Nakonec se dostává na bál v krásných šatech z oříšku, ale od té chvíle se ale už nic neděje jak má a Pepina nerozumí proč.
- vstupné 100 Kč

15.00 - 16.30
Workshop dramatických her pro lidi a lidičky od 5 let vedený herci z pohádky Tři oříšky – Radkou Caldovou a Adamem Jourou.
- rezervace nutná

17.00 Generation Z >ideaZ_brainZ_bombZ<
Prezentace nápadu účastníků mentoringového programu pro nadané mladé.
- vstup volný

19.00 - 20.00 
Workshop k elektronickým hudebním nástrojům a tvorbě zvuku, který povedou hudebníci Adéla Konečná (Orinoko, Nadváha) a Jan Havlík (Nadváha).
- vstup volný, rezervace nutná

20.30 Live set - Nadváha
Živý koncert elektronické hudby.