Reklama

Pondělí 16. září 2019, svátek má Ludmila, venku je 14.8 °C

Michal Šeps & Šafa - Olomouc, Reggae after Pop

Michal Šeps & Šafa - Olomouc, Reggae after Pop

Koncert

Proběhlé termíny

Pátek 12. 7. / 20:00 - 22:00

Pořadatel: Letní kino Olomouc - Klid v ruchu

Místo konání: Letní kino Olomouc, Pekární 26, Olomouc

Vstupné: dobrovolné

O akci

"Reggae after Pop", to je jedinečné hudební spojední dvou mladých umělců a finalistů Česko Slovenské SuperStar Michala Šepse a Martina Šafaříka.

MICHAL ŠEPS
Michal Šeps je největší mladou osobností českého reggae současnosti. Do povědomí veřejnosti se dostal především svým působením v Česko Slovenské SuperStar 2011, kdy skončil na 3. místě. Hudbě se věnuje od svých 5 let a přímo žánru reggae od svých 9 let. Ovládá hru na 7 hudebních nástrojů a veškerou hudbu s texty si píše sám.
V roce 2016 vydal Michal své debutové album "On přijde...", jehož kmotrem se stal zpěvák Jaromír Nohavica. Se svou kapelou vystupuje prakticky nepřetržitě v klubech a na multižánrových festivalech (v minulosti vystoupil např. s americkou kapelou Big Mountain). Přímo legendární se stala jeho imitace dechových hudebních nástrojů ústy.

ŠAFA (Martin Šafařík)
Martin "Šafa" Šafařík je mladý charismatický zpěvák, hudebník, skladatel a multiinstrumentalista, jemuž dalo působení ve finále Česko Slovenské SuperStar příležitost, aby se věnoval hudbě naplno. Na kontě má jedno album s názvem "Kolem nás" a absolvoval také úspěšné turné "Viva La School Tour" po moravských školách, které zhlédly tisíce nadšených žáků. Martinova hudba, která se pohybuje na pomezí popu a rocku, však zaujme posluchače všech věkových kategorií. Velice žádané jsou také jeho vystoupení s kapelou a sólové vánoční koncerty.
Od Nového roku Martin vystupuje pod uměleckým