Reklama

Úterý 5. července 2022, dnes je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje, venku je 18.1 °C

Maok a Terez Wrau

Maok a Terez Wrau

Koncert

Proběhlé termíny

Neděle 19. 6. / 16:00

Pořadatel: Divadlo na Šantovce

Místo konání: Fort Escot (Fort XX), Křelov-Břuchotín

Vstupné: 450 Kč Koupit vstupenku

O akci

Připravili jsme pro vás červnový koncert dvou výjimečných hudebníků - Maoka a Terez Wrau. Navíc na zcela unikátním místě v pevnosti Fort Escot (Fort XX) v Křelově.

Hudební program začíná v 18 hodin. Akce však začíná již v 16:00. Těšit se můžete na ochutnávky čajů, autentických vín a zdravých dobrot Z Bistra Helen. Můžete se osvěžit a odpočívat pod širým nebem.

Přijďte relaxovat a načerpat sílu z jemné hudby, skvělého jídla a opojné atmosféry monumentální pevnosti.

Maok
Hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel, ale hlavně člověk, jehož životní součástí a nejvýraznější složkou sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelný i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Je vyhledávaným a pravidelným hostem na meditačních akcích pořádaných známými českými či slovenskými duchovními. Sám o své hudbě říká: „Hudba je pro mne vyjádřením svobody a lásky…

Terez Wrau
Vystudovala v Olomouci speciální pedagogiku, po studiích zběhla k baristice a výběrové kávě, kterou po deseti letech vyměnila za cestování po Evropě jako pouliční umělkyně. Šest let Sbírá tradiční písně různých kultur a píše vlastní tvorbu. Právě vychází její třetí album s názvem Terez Wrau & friends, na které se můžete těšit od 16.4. Na všech digitálních platformách. Potkat ji můžete v ulicích našich měst nebo se s ní ponořit do tajů Kakaových ceremonií, kterými provází v rámci ženských a smíšených kruhů.

Délka: 180 min