Reklama

Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata, venku je 13.6 °C

Kouzelná školka (Michalovi mazlíčci) - přesunuto z 28.3.

Kouzelná školka (Michalovi mazlíčci) - přesunuto z 28.3.

Pro děti

Proběhlé termíny

Sobota 28. 3. / 10:30
Neděle 15. 11. / 10:30

Pořadatel: Kino Metropol

Místo konání: Kino Metropol, Sokolská 25, Olomouc

Vstupné: 185 Kč / 195 Kč Koupit vstupenku

O akci

Přijďte si hrát, přijďte se bavit a hlavně smát s dětmi, s Michalem! Hodinové zábavné divadelní představení pro děti 2-9 let! Těšíme se na Vás!

Michal si občas myslí, že už je moc velký na to, aby si hrál s dětmi. Jeho "plyšáci", největší mazlíčci, ho ale v představení přesvědčí o tom, že z malého kluka ještě nevyrostl a hrát si s nimi může klidně dál.

Michal v Mazlíčcích představuje svoje miláčky ze zvířecí říše. Děti prostřednictvím tohoto představení cestují v prostoru i čase. Během představení se s Michalem přenesou na klidné a prosluněné místo v pralese v Africe, kde potkají představitele těch nejvyšších, nejodvážnějších i nejroztomilejších exotických zvířecích přátel. Pak už ale rychle zase zpátky v čase do Michalova dětství a jeho dětského pokojíčku, kde na něj čekají další jeho oblíbení plyšáci ... a hlavně spousta vzpomínek do kterých se vrátí spolu s dětmi v sále... Nemůže chybět zábava, soutěže ani překvapení ...? Víte, koho má Michal opravdu moc rád, je jeho Miláček a vy ho dobře znáte? Napovíme Vám, že má žlutou barvu, těšíte se...?

V představení uvidí děti skutečné hračky, své oblíbené plyšáky, do kterých se zamilují nejen ony, ale také jejich rodiče.

Přijďte si hrát! Přijďte se bavit a smát!