Reklama

Úterý 18. prosince 2018, svátek má Miloslav, venku je 2.3 °C

Hravá technika

Hravá technika

Pro děti

Úterý 3. 4. - Neděle 29. 4.

Pořadatel: Galerie Šantovka

Místo konání: Galerie Šantovka, Polská 1, Olomouc 779 00

O akci

Statickým výstavám odzvonilo! Zapojte všechny své smysly během detailně propracované a plně interaktivní výstavy s hi-tech obsahem, která zaujme všechny věkové kategorie a pohlaví.

Výstava Hravá technika přináší návštěvníkům celkem 17 interaktivních exponátů, které jsou snadno pochopitelné a ovladatelné i těmi nejmenšími. Pro komfort návštěvníků budou navíc u výstavy k dispozici 3 až 4 animátoři, kteří zákazníky vždy provedou danou tématikou a informační panely pro ty, co rádi čtou.

Výstava není orientovaná jen na mužské pohlaví, jak by název mohl mylně napovídat. Zájem si v ní najdou určitě všichni. Holčičky najdou zalíbení v prostorovém kreslení, mohou si popovídat s robotem, poznají jak se tvoří hudební melodie a rytmus, nebo mohou podle své fantazie rozehrát pohyblivé fantaskní obrazy na velké interaktivní LED stěně. Pro kluky bude zajímavá robotická tematika a elektrotechnika. Zjistí, jak se programuje robotická ruka, pomůžou robotovi kreslit, zjistí, jak se měří zvuk, jak reaguje lidské tělo a jak jdou ovládat stroje a předměty pomocí mozkových vln. Pro všechny tu je simulátor letu ptáka, nebo poznávání přírodních a erozivních procesů díky teraformaci v rozšířené realitě.

Vstup na výstavu je zdarma