Reklama

Pondělí 14. června 2021, svátek má Roland, venku je 10.6 °C

FMV 2021

FMV 2021

Festival

Proběhlé termíny

Pátek 11. 6. / 18:00
Sobota 12. 6. / 13:00

Pořadatel: Festival Michalský výpad

Místo konání: Konvikt, Univerzitní 225/3, Olomouc

Vstupné: od 250 Kč předprodej / od 150 Kč na místě Koupit vstupenku

O akci

Pokoušeli jsme si vzpomenout, kdy naposled jsme protančili den a noc, ale už je to tak dávno, že jsme přestali počítat. Po těch protancovaných večírcích nám bylo tolik smutno, že na místo smutnění jsme začali sami plánovat! A proto oznamujeme, že 11. - 12. června 2021 proběhne v Olomouci na Konviktu 8. ročník Festivalu Michalský Výpad!

Festivalový víkend jako vždy zahájíme v páteční podvečer. Filmovou projekci 24 Hour Party People, kterou uvedeme ve spolupráci s univerzitním spolkem Pastiche Filmz, doplní místní etablovaní DJs.

Sobotní den nabídne hudební program poskládaný z předních představitelů české elektronické scény, přičemž jedním z největších lákadel bude vystoupení pražského Exhausted Moderna. Páteční, ale především sobotní večer vizuálně doplní mappingem a laser show kolektiv Laser Hazer.

Letošní ročník bude, stejně jako ten minulý, probíhat v šapitó na parkáně Konviktu. Doufali jsme, že se letos na kultovní michalské schodiště vrátíme, nicméně protipandemická opatření rozhodla za nás, a tak toto místo ještě pro jednou oželíme.

Vedle filmové projekce a elektronické hudby je pro návštěvníky připraven také pestrý doprovodný program. Brněnská Nikol Strobach povede workshop s modulárními syntezátory, k zakoupení budou výrobky od lokálních rukodělných projektů a zajištěna bude také káva a občerstvení z místních podniků.