Reklama

Čtvrtek 12. prosince 2019, svátek má Simona, venku je 1.1 °C

Fashion Day 2019

Fashion Day 2019

Proběhlé termíny

Pátek 18. 10. / 14:00 - 20:00

Pořadatel: Galerie Šantovka

Místo konání: Galerie Šantovka, Polská 1, Olomouc 779 00

O akci

Casting Miss & Mr. Look Bella 2019 s velkolepou Fashion show a Nelou Slovákovou opět v Galerii Šantovka

Staň se modelkou a modelem!
Vyhraj Miss & Mr. Look Bella 2019, soutěž pro dívky od 15 let a mladé muže od 17 let, s dlouholetou historií. Získej kontrakt v zahraničním modelingu a jeď na světovou soutěž. Casting již 16. ročníku prestižní celorepublikové soutěže proběhne v pátek 18. října od 14:00 hodin v Galerii Šantovka.
Tak neváhej a přihlas se!

Kromě patronů soutěže, světově uznávaných topmodelů Veroniky Krajplové a Antonína Beránka, kteří soutěž v minulosti vyhráli, se můžete těšit na mnoho populárních tváří. Do poroty zasedne i hvězda Instagramu Nela Slováková!

Tento den okořeníme populární Fashion show. Těšit se můžete na přehlídky podzimních módních trendů od nájemců našeho obchodního centra a vrcholem bude přehlídka překrásných společenských šatů módní návrhářky Sandry Markové, jejíž modely miluje nejedna celebrita.

Vítězky a vítězové soutěže budou reprezentovat ČR na 5 větových soutěžích krásy. Své vítěze posílá pořádající agentura Prestige Models na světové soutěže od Soulu, přes Bangkok po Kuala Lumpur. Nejčerstvějším úspěchem kralujícího Mistra Look Bella 2018, Artura Országa, je vítězství ve světové soutěži Altitude Men International 2019 v Thajsku.

Tak přijď a #nechseobjevit!


Více informací na www.look-bella.cz, www.prestigemodels.cz a na Instagramu @lookellaeu.